آزاد کردن ۵۰هزار نفر از زندانیان عادی برای شرکت در راهپیمایی ۲۲بهمن

یکی از نزدیکان حداد عادل به شرط ناشناس ماندن گفته است که روز چهارشنبه ۱۰ بهمن، رؤسای سه قوه همراه با وزیر اطلاعات و برخی از فرماندهان اطلاعاتی سپاه در جلسه‌یی که در بیت رهبری برگزار گردید یک ارزیابی اولیه از میزان مشارکت مردم در راهپیمایی سالگرد 22بهمن را به آیت‌الله خامنه‌ای ارائه دادند.
ارزیابی ارگانهای اطلاعاتی حاکی از آن بوده که امسال میزان مشارکت مردم بسیار پایین خواهد بود.
آیت‌الله خامنه‌ای در این جلسه گفته است که به‌دلیل شرایط داخلی و بین‌المللی، میزان بالای مشارکت مردم برای نظام بسیار حائز اهمیت است به‌ویژه که دشمنان نظام چنین القاء کرده‌اند که عنقریب نظام جمهوری اسلامی ایران سقوط خواهد کرد و این القائات بر روی روحیه مردم تاثیر زیادی گذاشته است.
به گفته منبع، در این جلسه پیشنهاد آیت‌الله صادق آملی لاریجانی مبنی بر آزادی زندانیان عادی و جرایم سبک در آستانه سالگرد انقلاب مورد توجه آیت‌الله خامنه‌ای قرار می‌گیرد.
در این جلسه آیت‌الله آملی لاریجانی برای انبوه نشان‌دادن جمعیت شرکت کننده در راهیپمایی سالگرد ۲۲ بهمن تعداد ۵۰ هزار تن از زندانیان را شامل عفو مشروط رهبری قرار داده و از مشارکت آنان در راهپیمایی قبل از آزادی استفاده خواهد شد.
این پیشنهاد مورد موافقت ”آقا“ قرار گرفت و قرار شد که قوه قضاییه با همکاری ناجا، متولی اجرای این پیشنهاد گردند.
رئیس قوه قضا اجرایی شدن این طرح را قرار است که تحت عنوان ”تقاضای قوه قضاییه از محضر رهبر معظم انقلاب برای عفو گسترده در چهل سالگی انقلاب اسلامی“ رسانه‌یی کند.

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

علی خامنه ای:در مقابل آرایش جنگی آمریکا ما هم آرایش جنگی می گیریم

cafeliberal

معاون روحانی: آلمان با استرداد دیپلمات ایرانی مخالفت کرده است

cafeliberal

پس از چهل سال کجای کاریم؟

cafeliberal

فرماندهان نیروی مسلح هشدار می دهند که رژیم درباره قدرت موشکی خود مذاکره نمی کند

cafeliberal

آیا سیگار الکترونیک بی‌خطر است؟🚭

cafeliberal

انتقاد شدید زنگنه از عراق + درگیری با خبرنگار کیهان(+ویدئو)

Jahan