اولین فیلم از لحظه تیراندازی راننده تاکسی به شهرداری هشتگرد + جزییات

رکنا: فرد مسلحی که راننده تاکسی در این شهر بوده با اسلحه ژ.3 شهرداری هشتگرد را به رگبار بست. در این فیلم دیده می شود که راننده تاکسی با خونسردی کنار خیابان می ایستند و با مسلح کردن تفنگش به سمت شهرداری تیراندازی می کند سپس در زمان سوار شدن به تاکسی توسط ماموران دستگیر می شود.

سرهنگ سید محمدرضا خسروی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان البرز گفت: در ساعت ۸:۲۸ دقیقه صبح امروز چهارشنبه ۱۰ بهمن در پی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد تیراندازی در میدان شهرداری شهر جدید هشتگرد، بلافاصله اکیپی از مأموران کلانتری هشتگرد برای بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.

 

وی افزود: پس از حضور مأموران مشاهده شد که فردی از سمت میدان شهرداری هشتگرد با یک قبضه سلاح «ژ ۳» در حال تیراندازی به سمت ساختمان شهرداری است. مأموران بلافاصله وارد عمل شده و با به کارگیری تدابیر امنیتی، نامبرده را دستگیر و به همراه سلاح به کلانتری منتقل کردند.

سرهنگ خسروی بیان کرد: متهم در بازجویی‌های مأموران انگیزه خود از این تیراندازی را ناراحتی و عصبانیتش از تخریب منزلش توسط عوامل شهرداری و نوعی تلافی این اقدام آنها عنوان کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان البرز تصریح کرد: در حادثه تیراندازی صبح امروز به ساختمان شهرداری هیچ فردی کشته و یا مجروح نشده است.

وی اظهار کرد: نامبرده با در اختیار داشتن یک قبضه سلاح «ژ ۳» که آن را در سال ۵۷ تهیه کرده بود با ایستادن جنب میدان شهرداری هشتگرد اقدام به تیراندازی به سمت ساختمان شهرداری می‌کند.

به گفته معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان البرز، متهم در حال بازجویی است و تحقیقات در خصوص این حادثه ادامه دارد.

پیش از این فرماندار ساوجبلاغ گفته بود که این فرد بیش از دو خشاب تیر به سمت ساختمان شهرداری شلیک کرده که باعث وارد آمدن خسارت به ساختمان و شکستن شیشه‌های آن شده است.

در بررسی های به عمل آمده مشخص شد، ضارب ساختمان شهرداری هشتگرد راننده تاکسی بازنشسته است

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

بازهم درگیری در مجلس – طویله آخوندها

Jahan

لایو با امیرحسین اعتمادی، عضو فرشگرد و پاسخ به پرسش‌های شما در خصوص کارزار #میدان_میلیونی

Jahan

تروریسم دولتی در جمهوری‌اسلامی

Jahan

«پادشاه ایران تنها خارجی در تورات که [منجی] خوانده شده»

Jahan

 آیا فرزند شاه فقید آماده است به ایران بازگردد؟

Jahan

دلایل فعالیت بی بی سی علیه اپوزسیون جمهوری اسلامی – دکتر تقی زاده

Jahan