تیراندازی به یک طلبه در مقابل حوزه علمیه همدان

یک آخوند ۴۶ساله صبح امروز مقابل مدرسه حوزه علمیه «آیت‌الله ملاعلی معصومی همدانی» در محله آخوند شهر همدان به ضرب ۲ گلوله به قتل رسید. مقامات انتظامی همدان اعلام کردند که فرد مظنون به قتل را شناسایی کردند.

تجمع مردم در پی تیراندازی و مرگ یک طلبه در همدان

آنگونه که خبرگزاری فارس گزارش کرده، امروز شنبه هفتم اردیبهشت‌ماه یک آخوند ۴۶ ساله به اسم مصطفی قاسمی در محله «شهدای» شهر همدان مقابل حوزه علمیه «آیت‌الله ملاعلی معصومی همدانی» هدف گلوله قرار گرفته و کشته شده است.

بخشعلی کامرانی صالح فرمانده نیروی انتظامی استان همدان ضمن اعلام این خبر گفته که این آخوند «توسط یک نفر که از یک خودرو ۲۰۶ پیاده شده و به سمت او شلیک کرده، کشته شده است.»

به گفته وی، «ضارب از روی اطلاعات پلاک خودرو شناسایی شده است و تلاش برای دستگیری او ادامه دارد.»

آنگونه که فرمانده نیروی انتظامی شهر همدان شرح داده، «هنگام عبور این طلبه، یکی از سرنشینان خودروی ۲۰۶ پیاده شده و دو گلوله به سوی روحانی ۴۶ ساله شلیک می‌کند که وی با اصابت گلوله به سرش، در دم جان خود را از دست می‌دهد.»

شاهدان عینی این حادثه می‌گویند فرد تیرانداز در اتومبیل ۲۰۶ با یک اسحله کُلت به سمت این فرد که روحانی بود، شلیک کرده و متواری شده است.

انگیزه ضارب برای این اقدام مشخص نیست.

در آخرین خبرها، خبرگزاری قوه قضاییه ساعتی پیش اعلام کرد که ضارب این طلبه دستگیر شده و اتومبیلی که وی از آن پیاده شده متعلق به برادر ضارب بوده است.

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

برنامه‌های محتضر

cafeliberal

پلیس امنیت اقتصادی در ایران آغاز به کار کرد

cafeliberal

لغت‌نامه کدخدا، ۵۲: جهانگیری و کثیف و تخصص

cafeliberal

کمک ۱.۲ میلیون یورویی اتحادیه اروپا به سیل‌زدگان؛ وزیر کشور معترضان در مناطق سیل‏‌زده را تهدید کرد

cafeliberal

بحران اقتصادی گریبان تولید میگو را نیز گرفت

cafeliberal

تمایل ترامپ به نخست‌وزیری جانسون و اجرای سریع برگزیت

cafeliberal