5.1 C
تهران
چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸

جانشین فرمانده بسیج خواستار سلبریتی‌سازی با هنرمندان بسیجی شد!

جانشین فرمانده سازمان بسیج می‌گوید حکومت نیازمند «هنرمندان بسیجی» است که مقابل «سلبریتی‌ها» بایستند و «اهداف شوم» آنها را خنثی کنند! او گفته است هر قانونی که بسیج هنرمندان نیاز داشته باشد تصویب می‌شود!

محمدحسین سپهر جانشین فرمانده سازمان بسیج در اختتامیه «دوره توانمندسازی کانون‌های ادبی هنری سازمان بسیج هنرمندان» در مشهد، حکومت را نیازمند «هنرمندان بسیجی» دانسته که مقابل «سلبریتی‌ها» بایستند و «اهداف شوم» آنها را خنثی کنند!

وی گفته است: «ما نیازمند هنرمندان انقلابی هستیم تا مقابل هنرنماهای سلبریتی که در میدان دشمن صف کشیده‌اند، بایستیم و اهداف شومشان را خنثی کنیم!»

جانشین مسئول سازمان بسیج گفته که «با ابزار هنر» باید «خدمات بسیج» را در «سطح بین‌المللی» نشان دهیم!

سپهر هنرمندان بسیجی را نیازمند «نظام مشخص» و «قوانین» دانسته و همچنین اظهار آمادگی کرده که «هر قانونی را که بسیج هنرمندان به آن نیازمند است، به تصویب برسانیم.»

پیشتر نیروی انتظامی به سلبریتی‌ها هشدار داده بود تا در فضای مجازی و عمومی «حجاب» را رعایت کنند و آنان را تهدید به «برخورد» کرده بود.

در پی دستور «ساماندهی و طراحی لباس‌ها و مانتوهای جلوباز» ابراهیم رئیسی رئیس قوه‌قضاییه دستوری به سازمان بازرسی کل کشور داده تا «ببیند آیا دستگاه‌ها تکالیف محوله به خود را به درستی انجام می‌دهند یا خیر؟»
آنگونه که حجت‌الاسلام هادی صادقی معاون فرهنگی قوه‌قضاییه اعلام کرد، در صورت محرز شدن تخلفات در دستگاه‌ها و عمد و کوتاهی‌های انجام شده در امور توسط مسئولان، پرونده‌هایی قضایی برای رسیدگی به آنها تشکیل خواهد شد.

دیروز سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی هم به مسئولیت ۲۶ دستگاه حکومتی در مورد حجاب اسلامی اشاره و گفته بود: «وظایف دستگاه‌ها، بر اساس مصوبات شورای انقلاب فرهنگی و کمیته عفاف و حجاب که در سال ۱۳۸۴ به تصویب رسیده است، ۲۶ دستگاه در کشور از جمله پلیس موظف هستند تا وظایف خود در حوزه عفاف و حجاب را انجام دهند.»

وی همچنین تأکید کرده بود: «طبق قانون ارسال فیلم و عکس برای رسانه‌های معاند جرم است و پلیس در صورت شناسایی مجرمان، طبق قانون با آنها برخورد خواهد کرد.»

همزمان معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در خصوص «ارشاد بانوان در مترو» گفته است: «بهترین راه در ارتباط با حجاب، کار فرهنگی است و در کار فرهنگی تذکر مستقیم مطرح نیست.»

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

از هر دو آلمانی یکی نسبت به پناهجویان نگاه منفی دارد

cafeliberal

برایان هوک: هر کشوری که از ایران نفت بخرد، تحریم می‌شود

cafeliberal

رژیم ایران روزنامه‌نگاران شاغل در صدای آمریکا و دیگر رسانه‌های خارج از کشور را تهدید به مرگ کرده است

cafeliberal

مسمومیت بیش از ۲۰۰ دانشجوی دانشگاه علم و صنعت با جوجه‌کباب دانشگاه!

cafeliberal

نگرانی جدی از بیکاری ادامه‌دار کارگران ساختمانی؛ ۸۰۰ هزار خانواده بدون درآمد

cafeliberal

ورود لباس شخصی ها به خوابگاه دانشجویان دانشگاه تهران – کمپین حقوق بشر در ایران

cafeliberal
ajax-loader