13.6 C
Tehran
سه شنبه, 23 مهر , 1398

جنجال بر سر اجرای نمایش فشن‌شو در لواسان + فیلم

lavasan_022719.jpgانتشار فیلمی از برگزاری یک فشن‌شو در تالار آیینه دیوان لواسان جنجال زیادی به پا کرد. دبیر کارگروه مد و لباس کشور اعلام کرد برگزار کنندگان بدون اخذ مجوز قانونی اقدام به برگزاری این فشن‌شو هنجارشکن کرده‌اند.

انتشار تصاویر و فیلم هایی از یک سالن مد در تالار آیینه دیوان لواسان آن هم با پوشش‌های عجیب و غریب باز هم این سوال را به وجود آورده که برگزاری مراسم‌هایی از این دست چقدر تحت نظارت قانون انجام می‌شود؟

در نگاه اول پس از دیدن این ویدئو تصور می‌شود این رویداد در یک کشور خارجی رخ داده اما با کنکاش بیشتر متوجه می‌شوید این فیلم از سالن مد و لباس مختلط در منطقه لواسان گرفته شده و روی اینستاگرام برگزار کنندگان هم منتشر شده است.

خبرگزاری فارس نوشت فارغ از ایرادات شرعی و اخلاقی که برگزاری چنین رویدادی در ایران اسلامی دارد، نحوه برگزاری و اجرای این مراسم هیچ ربطی با قوانین داخل کشور ندارد؛ حمید قبادی دبیر کارگروه مد و لباس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اینباره پاسخ داد: به محض اطلاع از برگزاری این فشن شو در محدوده لواسانات تهران پیگیر آن شدیم و با بررسی انجام گرفته مشخص شد فشن شو بدون دریافت مجوزهای قانونی برگزار شده است.

وی با بیان اینکه برگزاری نمایش زنده تخلف محسوب می‌شود ابراز داشت: برگزار کنندگان این برنامه شناسائی و به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.

دبیر کارگروه مد ولباس اعلام کرد:برگزار کنندگان این فشن شو سابقه قبلی تخلفاتی در این زمینه داشته‌اند.

خبرگزاری فارس

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

برای نخستین بار، یک فیلم اسرائیلی به دریافت جایزه اول جشنواره سینمایی برلین به نام “خرس طلایی” نائل شد

cafeliberal

همایش هنر در تبعید (پاریس)

cafeliberal

طاهر یارویسی از مفاخر موسیقی مقامی درگذشت

cafeliberal

سپندارمذگان روز عشاق ایرانی!

Jahan

استقبال چهارشنبه‌سوری از سال ۹۸

cafeliberal

کتابی برای غبارروبی از حافظه تاریخی ایران و جهان

cafeliberal