35.9 C
Tehran
پنج شنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۸
فرهنگ و هنر-سبک زندگی

جنجال بر سر اجرای نمایش فشن‌شو در لواسان + فیلم

lavasan_022719.jpgانتشار فیلمی از برگزاری یک فشن‌شو در تالار آیینه دیوان لواسان جنجال زیادی به پا کرد. دبیر کارگروه مد و لباس کشور اعلام کرد برگزار کنندگان بدون اخذ مجوز قانونی اقدام به برگزاری این فشن‌شو هنجارشکن کرده‌اند.

انتشار تصاویر و فیلم هایی از یک سالن مد در تالار آیینه دیوان لواسان آن هم با پوشش‌های عجیب و غریب باز هم این سوال را به وجود آورده که برگزاری مراسم‌هایی از این دست چقدر تحت نظارت قانون انجام می‌شود؟

در نگاه اول پس از دیدن این ویدئو تصور می‌شود این رویداد در یک کشور خارجی رخ داده اما با کنکاش بیشتر متوجه می‌شوید این فیلم از سالن مد و لباس مختلط در منطقه لواسان گرفته شده و روی اینستاگرام برگزار کنندگان هم منتشر شده است.

خبرگزاری فارس نوشت فارغ از ایرادات شرعی و اخلاقی که برگزاری چنین رویدادی در ایران اسلامی دارد، نحوه برگزاری و اجرای این مراسم هیچ ربطی با قوانین داخل کشور ندارد؛ حمید قبادی دبیر کارگروه مد و لباس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اینباره پاسخ داد: به محض اطلاع از برگزاری این فشن شو در محدوده لواسانات تهران پیگیر آن شدیم و با بررسی انجام گرفته مشخص شد فشن شو بدون دریافت مجوزهای قانونی برگزار شده است.

وی با بیان اینکه برگزاری نمایش زنده تخلف محسوب می‌شود ابراز داشت: برگزار کنندگان این برنامه شناسائی و به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.

دبیر کارگروه مد ولباس اعلام کرد:برگزار کنندگان این فشن شو سابقه قبلی تخلفاتی در این زمینه داشته‌اند.

خبرگزاری فارس

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

معضل بزرگ طلاق‌های صوری برای تامین اجتماعی/ سازمان تامین اجتماعی در مرز نابودی

root_d7p3qva9

چرا مردان از وابستگی عاطفی می‌ترسند

Jahan

درباره مستند  تخیلی «خارج از دید» ؛ جهل مرکب

cafeliberal

بازنمایی انقلاب ایران بر صحنه‌ی تئاتر آلمان

cafeliberal

صادق هدایت و دکترمظفّربقائی، علی میرفطروس

Jahan

حاجی واشنگتن، نخستین ایرانی در آمریکا + فیلم

Jahan