15.2 C
Tehran
سه شنبه, 30 مهر , 1398

دختر ١٧ ساله معلم ۴۶ ساله خود را زیر تختخواب پنهان کرده بود

دختر ١٧ ساله تهرانى که معلم ۴۶ ساله خود را در نبود پدر و مادرش به منزل آورده بود، هنگام بازگشت آنها به خانه او را زیر تختخواب خود پنهان کرد اما خانواده دختر به ماجرا پى بردند و مربى را از زیر تخت بیرون کشیدند، کتک مفصلى به او زدند و پلیس را در جریان قرار دادند.

عکس تزیینی است

به نوشته روزنامه خراسان، این دختر در دادگاه توضیح داد که پدرم فروشگاه وسایل کودکان دارد. او و مادرم اصلا با هم تفاهم ندارند، غالبا با یکدیگر درگیر مى‌شوند و مادرم دائم داروهاى اعصاب مصرف مى‌کند. چندى پیش پدرم همسر دیگرى اختیار کرد و بیشتر اوقات منزل خانم جدیدش بسر مى‌برد. من که تنها فرزند خانواده هستم معمولا با پسرهاى محل بازى مى‌کردم و هر وقت پدر و مادرم با هم دعوا مى‌کردند و از خانه بیرون مى‌رفتند به خانه مادر بزرگ پیرم مى‌رفتم که هیچگونه درکى از وضع زندگى من نداشت. وقتى بزرگتر شدم بیشتر اوقات تنها بودم و خودم را با خواندن کتاب و گوش دادن به موسیقى مشغول مى‌کردم. حدود یک سال پیش مرد ۴۶ ساله‌اى در مدرسه مربى آموزشى من و همکلاسانم شد. آن روزها سعى مى‌کردیم سر کلاس او را دست بیاندازیم ولى وى با معلومات عمومى ‌زیاد و آرامش خود ما را غافلگیر مى‌کرد و من که خیلى کتاب مى‌خواندم، سوالات زیادى از او مى‌پرسیدم. این موضوع به آشنایى من و معلمم کمک کرد.

کم کم ارتباط تلفنى بین ما برقرار شد و فکر مى‌کردم مرد رویاهایم را پیدا کرده‌ام. ارتباط عاطفى و دیدارهاى حضورى ما بیشتر و بیشتر شد و من به زندگى خصوصى او راه یافتم. ضمنا متوجه شدم رابطه خوبى با همسرش ندارد. رابطه عاطفى بین ما هر روز بیشتر مى‌شد تا آنکه سال گذشته مادرم با بررسى تلفن موبایل من ماجرا را فهمید و از آن پس زندگى شیرینم تلخ شد و در منزل به صورت زندانى در آمدم. با این وجود به هر ترتیب بود و با استفاده تلفن منزل با  ا. ن. تماس مى‌گرفتم تا آنکه روزى او براى گرفتن کتابى که به امانت به من داده بود به منزل ما آمد و در اتاقم سرگرم صحبت بودیم که پدر و مادرم وارد خانه شدند و داشتم سعى مى‌کردم او را زیر تختخواب پنهان کنم که آنها متوجه شدند، او را از زیر تختخواب بیرون کشیدند، کتک مفصلى به او زدند و تحویل کلانترى دادند.

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

رهبر جمهوری‌خواهان سنای آمریکا سیاست ترامپ در سوریه را "کابوس" نامید

cafeliberal

حواشی لغو مجوز یک بانک ایرانی در افغانستان

cafeliberal

ابراز نگرانی آنگلا مرکل از تشدید تنش میان ایران و آمریکا

cafeliberal

بررسی «بازگشت به وضعیت قبل برجام» و «تعلیق NPT» در شورای‌عالی امنیت ملی؛ هشدار روس‌ها به تهران برای حفظ برجام!

cafeliberal

تجمع معلمان حق التدریس سراسر کشور مقابل وزارت آموزش و پرورش در تهران

cafeliberal

فدراسیون فوتبال منتظر پاسخ آدوکات؟

cafeliberal