9.9 C
Tehran
چهارشنبه, 20 آذر , 1398

روحانی از حساب مردم ایران مایه میگذارد و ادعا می کند که آن ها آماده “جهاد و شهادت” علیه آمریکا هستند

روحانی باردیگر مردم ایران را به آمادگی برای آن چه که “شهادت و جانبازی” نامید فرا خواند

حسن روحانی، در یک سخنرانی جدید، در واکنش به دعوت از جانب ایالات متحده برای ازسرگیری مذاکرات بین دو کشور  گفت : تسلیم نمی‌شویم، حفظ حکومت اسلامی ، واجب تر است . او همچنین گفت که اگر آمریکا شهرهای ایران را بمباران کند و مردم را بکشد، باز هم رژیم تسلیم نخواهد شد.

حسن روحانی که در جمع گروهی با نام “ایثارگران جنگ هشت ساله با عراق” سخن می گفت، افزود : این پیامی است که بعد از ۳۰ سال از جنگ به جهان مخابره می‌شود. آگاهان گفتند که رئیس جمهوری اسلامی ایران، با این ادعای دروغین که آمریکا می خواهد شهرهای ایران را بمباران کند، و مردم را بکشد، تلاش دارد که حمایت ملت ایران را به سوی رژیم بکشاند و در بین ایرانیان، نسبت به ایالات متحده و سیاست های آن، تنفر ایجاد کند.

به گفته آشنایان امور ،هدف فریبکارانه روحانی از این شیوه استدلال، وسیله قرار دادن ملت ایران در پیکار علیه ایالات متحده و جلب حمایت آنان است .

روحانی ، تحریم های ایالات متحده را  “جنگ اقتصادی و حمله علیه رفاه مردم ایران” نامید و گفت : «این حمله از یک جهت پیچیده‌تر از حمله قبل است”و مردم ایران بیشتر تحت فشار خواهند بود و باید در برابر تحریم‌ها «ایستادگی و مقاومت» کنند.

روحانی باردیگر مردم ایران را به آمادگی برای آن چه که “شهادت و جانبازی” نامید فرا خواند و گفت  : «مردم ایران باید خود را برای شهادت و کشته شدن در راه حکومت اسلامی آماده سازند» و افزوده گفت: «اگر سرزمین ما توسط آمریکا بمباران شود و باز هم شهید، جانباز و اسیر دهیم، هنوز هم دست از حفظ رژیم اسلامی و استقلال و عزت برای حکومت دست  برنخواهیم داشت”.

بدیهی است که روحانی با ابراز این سخاوتمندی، هرگز از ملت ایران نپرسیده است که تا چه حد حاضر است در راه ادامه این رژیم سرکوبگر، فداکاری کند. بسیاری از ایرانیان می گویند که دوران جنگ هشت ساله با عراق، سپری شده است.

روحانی در ادامه ادعاهای خود افزوده گفت: «امروز روز ایستادگی و مقاومت است وبه ملت ایران با صراحت می‌گویم با ایستادگی، وحدت و مقاومت می‌توانیم آمریکا، رژیم صهیونیستی و ارتجاع منطقه را شکست دهیم».

رئیس جمهور حکومت اسلامی در پایان سخنان خود تایید کرد که رژیم با بحران بسیار وخیمی روبرو می باشد، و در این زمینه گفت : «شرایط دشواری در پیش رو ی مردم ایران قرار دارد ، بسیاری از نسل جوان ما جنگ هشت ساله با عراق را ندیده اند، اما امیدوارم امروز شاهد  مقاومت، ایستادگی و ایثار آنان باشیم» .

سران حکومت اسلامی بارها برای  مقابله با دشمنان خود همواره از  «آمادگی مردم برای مقاومت و ایستادگی» سخن گفته، که به احتمال زیاد، بسیار دور از واقعیت است.

نوشته روحانی از حساب مردم ایران مایه میگذارد و ادعا می کند که آن ها آماده “جهاد و شهادت” علیه آمریکا هستند اولین بار در رادیو پیام اسرائیل. پدیدار شد.

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

از هر ۵ ایرانی، یک نفر فشار خون بالا دارد

cafeliberal

آمادگی برای اجرای "طرح پدافند غیرعامل حرم امام رضا"

cafeliberal

جنگ؟! چه کسی آغازگر است؟

cafeliberal

بازگشت پهلوی‌ها

cafeliberal

گفتگو با دکتر افشینه عمرانی؛ ایرانیانِ آمریکا، بسی فراتر از سریال «شاهانِ سان‌ست»!

cafeliberal

نامه سهیل عربی از زندان اوین به مناسبت سی و چهارمین سالگرد تولدش

cafeliberal