2.1 C
تهران
چهارشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۸

زیرگرفتن یک آخوند با خودرو در کبودرآهنگ توسط دو دختر شجاع

زیرگرفتن یک آخوند با خودرو در کبودرآهنگ توسط دو دختر شجاع

روز پنجشنبه ۱۶ آبان‌ماه ۹۸ بدنبال ایجاد مزاحمت برای دو دختر جوان، توسط آخوند کیهانی سرپرست تبلیغات اسلامی شهرستان کبودرآهنگ تحت عنوان «امر به معروف»، دو دختر جوان با خودرو از روی وی عبور کرده و او را راهی بیمارستان کردند.

دو دختر شجاع قبل از زیر گرفتن آخوند کیهانی ابتدا شدیدا به وی اعتراض کرده و پس از اینکه آخوند مزبور آنها را تهدید کرده و به نیروی انتظامی برای دستگیری آنها اطلاع داده بود، اقدام به زیر گرفتن او با خودرو کردند.
آخوند کیهانی دچار خونریزی داخلی شده و هم اکنون در بیمارستان است.

خبرگزاری فارس از همدان در این باره نوشت: «حجت‌الاسلام کیهانی سرپرست تبلیغات اسلامی شهرستان کبودراهنگ که دیشب به خاطر امر به معروف دو خانم که در حال سگ‌گردانی بودند و توسط یکی از آنها با خودروی شخصی‌ زیر گرفته شد، به تشریح جزئیات ماجرا پرداخت.

وی با بیان اینکه شب گذشته در حین بازگشت به منزل دیدم یک خودروی‌شاسی بلند در ورودی محوطه منزل ما پارک شده و به خاطر پارک نادرست سد معبر کرده است گفت: به همین خاطر از خودروی خودم پیاده شدم و اطراف را نگاه کردم شاید صاحب آن را پیدا کنم، اما خبری از ایشان نشد، حتی مدتی هم منتظر شدم تا صاحب خودرو بیاید و آن را جای دیگری منتقل کند ولی باز هم خبری نشد.

کیهانی با بیان اینکه در اطراف منزل ما یک پارک هست که به آنجا رفتم تا شاید صاحب خودرو را پیدا کنم گفت: داخل پارک دو خانم در حال سگ‌گردانی بودند، وقتی پرسیدم و مطمئن شدم خودرو متعلق به آنهاست درخواست کردم آن را به جای دیگری منتقل کنند.

زیرگرفتن یک آخوند با خودرو در کبودرآهنگ توسط دو دختر شجاع
زیرگرفتن یک آخوند با خودرو در کبودرآهنگ توسط دو دختر شجاع

وی افزود: بعد هم با بیانی آرام به آنها گفتم «چون مردم و کودکان در این پارک رفت و آمد می‌کنند بهتر است این حیوانات را داخل پارک نیاورید».

سرپرست تبلیغات اسلامی شهرستان کبودراهنگ با بیان اینکه از آنها خواستم برای جلوگیری از آلودگی محل، سگ را به جاهای دیگری که تردد مردم کمتر است انتقال دهند گفت: در این حین یکی از آن خانم‌ها شروع به فحاشی کرد و گفت که شما چه کاره‌اید؟

وی ادامه داد: در آن هنگام حرفی نزدم و تنها با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتم، گفتم صبر کنید پلیس بیاید و بررسی کند چه کسی مقصر است، اما باز شروع به فحاشی کردند آن هم فحش‌های رکیک، بعد هم سوار ماشین شدند و با سرعت گاز آن را گرفتند و به من زدند.»

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

طرح آلمان؛ مشارکت غیرنظامی در امنیت کشتیرانی در تنگه هرمز

cafeliberal

سخنرانی مدیر اجرایی بنیاد آموزشی پرشیا در بنیاد فردوسی

cafeliberal

اعتراض زندانیان سیاسی زن از اوین به "حاکمیت زن‌ستیز"

cafeliberal

بازار نفت ایران در کُما: صفر شدن صادرات فرآورده‌های نفتی به افغانستان؛ تقلای تازه با ذخیره کردن نفت در چین!

cafeliberal

مشت‌های آخر بر سینه‌ی فرسوده‌ی کینگ‌کنگ اسلامی

cafeliberal

پشتیبانی روسیه از برنامه‌های مناقشه‌برانگیز موشکی ایران

cafeliberal
ajax-loader