7.8 C
Tehran
جمعه, ۳ اسفند , ۱۳۹۷

سایت فیلتر نشدۀ اسپوتنیک روسیه در ایران!!!

وقتی که ارباب پوتین قوانین جمهوری اسلامی را مسخره می کند!

🔺دو عکس بالا از دو سایت فیلتر نشدۀ اسپوتنیک روسیه در ایران است!!!

با وجود اینکه اکثر سایتهای داخلی و خارجی تنها به علت داشتن تبلیغاتی که با حجاب و عفاف مورد نظر جمهوری اسلامی منطبق نیست فیلتر و سانسور می شوند و بسیاری سایتهای کمونیستی هم به علت مخالفت ایدئولوژیک با نظام دینی فیلتر شده اند،شگفت انگیز است که مجموعه سایتهای اسپوتنیک (Sputnic)عکسهای مراسم دختر شایسته بصورت برهنه و نیمه برهنه را نمایش می دهد،تبلیغ الحادی کمونیستی میکند و در نشان دادن عکسهای خود کاملن قوانین اسلامی حاکم بر ایران را به سخره می گیرد اما هیچکدام فیلتر نمی شوند!!

🔻در ایران افراد زیادی از فعالین سایتها و رسانه ها و شبکه های مجازی مثل اینستاگرام برای فعالیتهایی که یک صدم این هم نبوده زندانی بازجویی شکنجه و جریمه و..شده اند و با انگهای شدید امنیتی مثل مفسد فی الارض،تخلف از عفت و و عفاف و حجاب اسلامی، مخل امنیت ملی ونشر محتوا و مصادیق مجرمانه و…با عملیات ضربتی بازداشت و تحویل مراجع قضایی شده اند.
اما مجموعه سایتهای کمونیستی “اسپوتنیک روسیه”به زبانهای مختلف چون فارسی، که مستقیمن بوسیله دولت روسیه و ولادیمیر پوتین، دیکتاتور روسیه از مسکو اداره می شوند هرگز فیلتر نشده و نمی شوند!
◼️محتوای سایتها گرچه با اهداف رژیم تهران هماهنگی دارد که شامل نفرتپراکنی از غرب،حمله به دموکراسی و لیبرالیسم غربی،حمایت از سیاستهای ایران و روسیه در منطقه،ترویج ایده های کمونیستی و ضدیت با آزادی و حمایت ازدیکتاتوری های کمونیستی چون کوبا و ونزوئلا و..است.اما آزادانه بدون فیلتر شدن قوانین اسلامی جمهوری اسلامی را نفی و باید قاعدتن فیلتر میشدند!
⁉️آیا ارباب پوتین دستور داده چنین نشود؟آیا جمهوری اسلامی از روسیه وحشت دارد و نمی تواند آن را هم مثل میلیون سایتی که با محتوایی کمتر از این،سانسور و مجرم شناخته شده اند،سانسور کند؟یا هر دو؟!⁉️
@cafe_andishe95

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

شـــاه نـــرفت

Jahan

نقش تنها زن کشته‌شده در هواپیمای ارتش چه بوده؟

Jahan

گزارشی از وضعیت زندان قرچک ورامین؛ «کهریزک دوم» در سایه بی توجهی

cafeliberal

رابطه کشورهای عربی با اسرائیل «رسوایی جنسی» نیست که باید آن را برملا کرد!

cafeliberal

هواداران ایران پادشاهی و فعالان مجاهدین خلق، در دو رشته تظاهرات جداگانه در ورشو شرکت کردند

cafeliberal

آیا شکست های ایران از عراق پس از پایان جنگ تمام شده؟

cafeliberal