4.4 C
Tehran
یکشنبه, ۵ اسفند , ۱۳۹۷

سیلی‌زدن نماینده مجلس به مامور پلیس راهور در فرودگاه

مرداد ماه سال گذشته خبری مبنی بر درگیری حمدالله کریمی نماینده بیجار و گروس با مامور پلیس راهور در فرودگاه مهرآباد منتشر شد. فیلم این اتفاق با گذشت بیش از یک سال منتشر شد.

حمدالله کریمی نماینده بیجار و گروس درباره این اتفاق اینگونه بیان داشت که با وجود داشتن کارت تردد، مامور راهور از ورود خودرو جلوگیری می‌کند، اما نماینده مردم بیجار در مجلس با توجه به اینکه تحت فشار رسانه‌ها و مردم شهرستان خود، باید حتما خود را به هواپیمای حامل وزیر می‌رساند و همراه وزیر به کردستان سفر می‌کرد، از اصرار بر ورود از درب ویژه خودداری کرده و از پارکینگ عمومی و به صورت پیاده، وارد فرودگاه می‌شود و خود را به دیگر نمایندگان استان کردستان و معاون وزیر می‌رساند و برای او قضیه تمام می‌شود.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در همین زمانی که در داخل ترمینال شماره 2 بودم، مامور راهور در غیاب من با همسرم که همراهم بود، درگیری لفظی داشته است و به گفته همسرم این مامور به او بی احترامی کرده و همسرم از ترس و با گریه به صورت تلفنی از من درخواست کمک کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: وقتی دوباره به محل ورودی بازگشتم، دیدم مامور مورد نظر در حال توضیح قضیه به مافوقش است و وقتی به مامور گفتم که چرا به همسرم توهین شده است، در همان حین دوباره مامور راهور بی احترامی خود را تکرار کرد و باعث عصبانیتم شده و درگیری فیزیکی ایجاد شد.

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

سفیر آمریکا در آلمان چند شرکت‌ آلمانی را تهدید به تحریم کرد

cafeliberal

آیا ظریف چهره دیگر مصباح یزدی در سیاست خارجی است؟

cafeliberal

فیلم«بُهتان»:حدیثِ ایدئولوژی،سُلطه گرائی و سرکوب، علی میرفطروس

Jahan

در جست و جوی سوسیالیسم مارکس و اگزیستانسیالیسم سارتر در قرآن!؛ ف. م. سخن

root_d7p3qva9

انتقاد فوتبالی‌ها از سخنان ظریف و کنایه رهبر ایران

cafeliberal

ایالات متحده دو فروند سامانه ضد موشکی از نوع “گنبد آهنین” از اسرائیل خریداری می کند

cafeliberal