7.9 C
Tehran
چهارشنبه, ۲۹ اسفند , ۱۳۹۷

على دایى: فدراسیون فوتبال مستقل است، نباید براى استخدام مربى تیم ملى منتظر وزیر ورزش باشد

على دایى بازیکن پیشین تیم ملى فوتبال و سرمربى کنونى تیم فوتبال سایپا به فدراسیون فوتبال توصیه کرده براى انتخاب سرمربى تیم ملى منتظر تصمیم وزیر ورزش نباشند زیرا فدراسیون فوتبال یک سازمان کاملا مستقل است و باید درباره مسائل مربوط به فوتبال مانند انتخاب و استخدام سرمربى تیم ملى مستقل عمل کند.

علی دایی

دایى که پس از پیروزى یک بر صفر سایپا بر فولاد با خبرنگاران گفتگو مى‌کرد گفت: قطبى سرمربى پیشین تیم ملى و مربى کنونى فولاد، خود را به وزیر وابسته مى‌دانست.

وى افزود: اگر ما باهوش بودیم مى‌توانستیم دو گل دیگر وارد دروازه فولاد کنیم. دایى که غالبا بعد از باخت تیمش داور را مقصر مى‌داند، اضافه کرد: در مورد اشتباهات داورى در فوتبال ایران زیاد صحبت کرده‌ام. سال‌ها در ایران شاهد بوده‌ایم که نحوه داورى نتیجه بازى را عوض کرده است. دوست نداریم مرتب اعتراض کنیم.

او ادامه داد: شما همین بازى منچستر یونایتد و پاریس سنت ژرمن را در نظر بگیرید، مربى آلمانى تیم فرانسوى مدام به داور اعتراض کرد. به هرحال مطمئن باشید اگر داور کارش را درست انجام دهد، ما اعتراض نمى‌کنیم.

دایى در مورد اینکه قطبى گفته، دایى در پایان مسابقه با من دست نداده توضیح داد: من قبل از شروع بازى با او روبوسى کردم و حالا چون تیمش در سه بازى آخر خود باخته ناراحت است و در خاتمه مسابقه حرف‌هاى زشتى به زبان آورد.

دایى گفت: فوتبال عشق من است. من به دنبال چیزهاى دیگر نیستم و نمى‌توانم بروم چند شعر از سعدى ، حافظ و مولانا  حفظ کنم.

وى درباره اینکه مى‌گویند فدراسیون فوتبال تصمیم داشته او را به عنوان سرمربى تیم ملى معرفى کند اما منتظر هستند وزیر ورزش فرد پیشنهادى آنها را براى این سمت تائید کند هم یادآور شد: در این مورد با من صحبت نشده اما اشتباه محض است که بخواهند براى انتخاب سرمربى منتظر وزیر ورزش شوند. چون فدراسیون فوتبال یک نهاد مجزا از وزارتخانه است.

 

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

صعود تیم بسکتبال ایران به جام جهانی ۲۰۱۹ چین

cafeliberal

دونده ایرانی، عارف سرایی با اهتزاز پرچم های اسرائیل و ایران، در ماراتون بزرگ تل آویو شرکت کرد

cafeliberal

ژاپن ۱ – قطر ۳؛ عنابی، ابر قدرت جدید فوتبال آسیا

Jahan

عادل کجاست؟

cafeliberal

ایران در جام جهانى والیبال

cafeliberal

صداوسیما به دلیل داوری این زن پخش مسابقه فوتبال را لغو کرد

Jahan