على دایى: قوه قضائیه و وزارت اطلاعات به کثیف‌کارى‌هاى فوتبال وارد شوند

على دایى بازیکن پیشین تیم ملى فوتبال ایران و سرمربى کنونى باشگاه سایپا روز چهارشنبه به قوه قضائیه و وزارت اطلاعات جمهورى اسلامى توصیه کرد به کثیف‌کارى‌هاى فوتبال ایران رسیدگى کنند.

علی دایی

دایى که در کنفرانس مطبوعاتى پیش از مسابقه تیم‌هاى سایپا و سپاهان صحبت مى کرد، در رابطه با باخت سایپا به پرسپولیس گفت: در آن بازى خوب عمل نکردیم . چون اگر بهتر بازى مى‌کردیم، مى‌بردیم. متاسفانه چند اشتباه بچگانه تیم ما مزید بر علت شد.

دایى به بحث‌هاى پیش آمده بعد از مصاحبه محمد برادرش با رسانه‌ها که باعث دلخورى و ناراحتى عده‌اى شد، توضیح داد که طبیعى است وقتى بعد از یک بازى حساس که تیم ما بازنده شده، درخواست مصاحبه تلفنى مى‌کنید و به قول خودتان پس از مسابقه هم فحش شنیده‌ایم و هم بازى را باخته‌ایم، چنین مصاحبه‌اى در آن شرایط باعث مطرح شدن اینگونه حرف‌ها نیز مى‌شود. تازه مگر محمد ما دروغ گفته که یک بازیکن پرسپولیس به اندازه کل تیم من هزینه دارد؟ مى‌توانیم این را ثابت کنیم. ضمن آنکه مسئله عجیب و جدیدى نیست. در همه جاى دنیا هر تیمى پولدارتر است، بازیکن بهترى مى‌خرد.

او افزود: به هرحال تقاضا مى‌کنم که کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، قوه قضائیه ، وزارت اطلاعات و نیروى انتظامى و حتى اطلاعات سپاه به خیلى از مسائلى که در فوتبال ایران اتفاق مى‌افتد ورود کنند. در واقع اشکالى ندارد که از خود من شروع کنند که پول‌هایى که به حساب من و نزدیکانم ریخته مى‌شود از کجا مى‌آید؟

دایى گفت: من از خدا مى‌خواهم که این موارد پیش بیاید و همه را کنترل کنند. مثلا به ماجراى میلیاردى روغن نباتى در شرکت و صندوق پیشکسوتان رسیدگى کنند، موضوع بلیت‌فروشى را پیگیرى کنند، یا روى مسئله بلیت‌هاى تقلبى در مسابقه‌هاى خارج از خانه پرسپولیس و مسائل از این قبیل ذره‌بین بیاندازند و ببینند جاى پاى چه کسانى در راه انجام این تخلفات به چشم مى‌خورد؟ یکى از وظایف کمیته اخلاق این است که فضاى ورزشگاه‌ها را درست کنند.

 

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

موشک‌هاى عبدالناصر: موشک‌هایی که از اساس کذب بود

cafeliberal

آمریکا و بریتانیا خواهان دریافت تجربیات جنگنده اف – ۳۵ در نیروی هوایی اسرائیل، هنگام بمباران مواضع سپاه قدس در سوریه هستند

cafeliberal

تهدید به "خروج از برجام" در دیدار مقام‌های ایران با نماینده آلمان

cafeliberal

افت ۶۰ درصد سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت و معدن

cafeliberal

اظهارات عجیب معاون حقوقی قوه قضاییه درباره دفاع وکلای متهمان جاسوسی از موکلشان و ظاهر و رفتار وکلا!

cafeliberal

دونالد ترامپ و پیشنهاد غیرمنتظره دیدار با رهبر کره شمالی

cafeliberal