39.9 C
Tehran
جمعه, ۲۸ تیر , ۱۳۹۸
سیاست-جامعه

فرمانده سپاه پاسداران اعتراف می کند که در اوج مشکلات اقتصادی، رژیم به حدود دویست هزار سرباز مزدور حقوق ماهیانه می پردازد

جعفری گفت که سپاه توانسته است یکصد هزار نفر از اهالی عراق را رد واحدهایی به فرماندهی و تحت سرپرستی سپاه پاسداران ایران “سازماندهی” کند

در همان حال که حکومت اسلامی ایران با مشکلات مالی شدید روبرو می باشد و حتی ذخیره ارزی کافی برای واردات مایحتاج عمومی رو به پایان می رود، فرمانده ستاد کل سپاه پاسداران، سپاهی محمد علی جعفری فاش ساخت که رژیم ایران در کشورهای عرب همسایه، دویست هزار نفر جیره خوار دارد.

محمد علی جعفری، از پرداخت حقوق ماهیانه به این افراد سخن نگفت، و تنها ادعا کرد که ماموریت سپاه پاسداران، “سازماندهی” این لشکر بزرگ بوده است.

جعفری گفت که سپاه توانسته است یکصد هزار نفر از اهالی عراق را رد واحدهایی به فرماندهی و تحت سرپرستی سپاه پاسداران ایران “سازماندهی” کند. وی گفت که تقریبا همین تعداد افراد، در سوریه نیز توسط حکومت ایران بسیج شده اند.

فرمانده ستاد کل سپاه پاسداران، همچنین تایید کرد که رژیم ایران بیش از یکصد هزار موشک و راکت در اختیار حزب الله لبنان قرار داده است. او با استناد به این افشاگری ها، ادعا کرده گفت که امروز حکومت اسلامی ایران از موقعیت بی نظیری در منطقه و جهان برخوردار است.

این افشاگری رژیم ایران در حالی انجام می شود، که رژیم تاکنون ادعا کرده که در سوریه حتی یک نفر سرباز ندارد، بلکه افرادی سپاه قدس در مقام “مشاوران نظامی” در سوریه مشغول جنگ هستند.

دانی دانون سفیر اسرائیل در سازمان ملل چند ماه پیش گفت که رژیم ایران دارای حدود ده هزار نفر مامور و جنگجو در سوریه است و در همان حال، بیش از ده هزار نفر از شیعیان عراق و افغانستان و کشورهای دیگر را نیز با پرداخت حقوق به سوریه فرستاده است. دانون فاش ساخت که در همان حال، رژیم ایران شصت هزار نفر از جوانان بیکار سوریه را نیز بسیج کرده و به آنها حقوق ماهیانه می پردازد تا برای حمله به اسرائیل آماده شوند.

سپاهی محمد علی جعفری در حالی از این حضور نظامی گسترده رژیم ایران در کشورهای همسایه و فرستادن حدود یکصد هزار موشک و راکت به لبنان سخن می گوید که سازمان ملل سال ها پیش، با تصویب قطعنامه ای، قاچاق موشک و راکت برای حزب الله به لبنان را ممنوع ساخته بود. ولی رژیم ایران آشکارا این قطعنامه را زیرپا گذاشت و اکنون اعتراف می کند که مسؤول رساندن موشک و راکت برای حزب الله لبنان بوده است.

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

انفجار نفت‌کش‌ها در الفجیره؛ انگشت اتهام مقامات آمریکایی به سوی ایران

cafeliberal

رویارویی سلطان صادرات با بانک مرکزی

cafeliberal

جنبش سبز؛ ده سال گذشت، اما ده ساله نشد

cafeliberal

ابراهیم رئیسی در دیدار با مدیران رسانه‌ها: رسانه‌ی حاکمیت شدن افتخار است!

cafeliberal

ایران؛ سال سنگربندى رژیم

cafeliberal

ایران تولید اورانیوم غنی‌‌شده بالاتر از میزان معین در برجام را آغاز کرد

cafeliberal