محمدرضا حدادی به دلیل خونریزی معده به بیمارستان منتقل شد

محمدرضا حدادی از ۱۵ سالگی به اتهام سرقت منجر به قتل منتظر اجرای حکم اعدامش است. او که حالا ۳۱ سال دارد در زندان به بیماری‌های گوناگونی مبتلا شده است، از جمله نارسایی کلیه و زخم معده.  او سال گذشته نیز جراحی قلب انجام داد.

پدر محمدرضا حدادی به دویچه‌وله گفت که پسرش روز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت به دلیل خونریزی معده به بیمارستان نمازی شیراز منتقل شده اما علیرغم بدحالی‌اش او را دوباره به زندان بازگردانده‌اند. به گفته او حتی اجازه نداده‌اند که خواهر و برادر محمدضا با او ملاقات کنند.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید

محمدرضا حدادی در تحقیقات اولیه و در دادگاهی که در ۸ آبان ۱۳۸۲ برگزار شد اعتراف به سرقت و قتل کرده بود، اما در ۱۶ آبان همان سال طی نامه‌ای به دادگاه نوشت که یکی از متهمین با وعده پرداخت پول از او خواسته با توجه به صغر سن، ارتکاب قتل را به عهده بگیرد. او همچنین نوشت که فریب متهم دیگر را خورده و در ارتکاب جرم نقشی نداشته است.

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید

حسین  احمدی‌نیاز، وکیل سابق محمدرضا سال گذشته به دویچه‌وله گفت که شخصا به دیدار خانواده مقتول رفته و از آنها خواسته تا در قبال گرفتن دیه رضایت داده و محمدرضا را از اعدام نجات دهند. طبق گفته‌ آقای احمدی‌نیاز، آنها اما به او گفته‌اند که میلیاردها تومان پول در حسابشان هست و حاضر نیستند به خاطر پول از خون پدرشان بگذرند. خانواده شاکی گفته‌اند تنها خواهان اعدام محمدرضا هستند.


لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

ارتباط صحیح با کودکان دارای اختلال بیش‌فعالی – ۱

cafeliberal

مجتبی واحدی | پیام واقعی ظریف برای آمریکایی‌ها

cafeliberal

حضور مدونا در مسابقه آواز یوروویژن در اسرائیل

cafeliberal

تقلای اصلاح‌طلبان در آخرین سال فعالیت مجلس دهم؛ عارف در مقابل لاریجانی

cafeliberal

سنا فروش میلیاردی سلاح به عربستان را ممنوع کرد

cafeliberal

ایزدی‌ها از پذیرش کودکان زنان اسیر دست داعش خودداری می‌کنند

cafeliberal