مردم ایران مراقب باشند؛ نیروهای حشدالشعبی عراق به اسم “امدادرسانی” وارد ایران شده‌اند

ایرج مسجدی، سفیر رژیم ایران در عراق تأیید کرده است که نیروهای حشدالشعبی، شبه‌نظامیان شیعی عراقی تحت حمایت حکومت ایران، وارد ایران شده‌اند. رژیم آنها را به بهانه “یاری رسانی به سیل زدگان” به ایران فرستاده است.  این شبه‌نظامیان عراقی به خوزستان و لرستان اعزام شده‌اند.

حشد الشعبی اعلام کرده است که این اقدام با هماهنگی دو دولت ایران و عراق انجام شده است. شبه نظامیان حشد الشعبی روابط نزدیکی با سپاه قدس، واحد برون مرزی سازمان تروریستی سپاه پاسداران دارند.

خبرگزاری فارس، نزدیک به سپاه پاسداران نیز گزارش داده بود که کاروان «مقاومت اسلامی نُجباء» شامل ۱۰۰ خودروی سبک و سنگین است و از مرز مهران وارد خاک ایران شده است.

پرسش اینجاست که اصولا کشور بزرگی مانند ایران با ۸۰ میلیون جمعیت و ارتشی به مراتب قوی تر از ارتش عراق، چه نیازی به تعدادی شبه نظامی عراقی برای امدادرسانی به سیل زدگانش دارد؟!

آیا رژیم، این نیروها را به بهانه  کمک به سیل زدگان به ایران آورده تا در ایران بمانند و از آنها برای مقاصدی دیگر، از جمله سرکوب احتمالی مردم ایران در آینده نزدیک بهره گیرد؟

این شک و تردید به نیت رژیم ایران، سند و مدرکی هم دارد. آخوند موسی غضنفرآبادی رئیس دادگاه های انقلاب اسلامی تهران، در اسفندماه گذشته گفته بود: « اگر ما انقلاب را یاری نکنیم، حشدالشعبی عراقی، فاطمیون افغانی، زینبیون پاکستانی و حوثی‌های یمنی خواهند آمد و انقلاب را یاری خواهند کرد»!

مردم ایران باید مراقب باشند تا تعدادی مزدور خارجی، دست به سرکوب قیام‌های آزادیخواهانه آنان در آینده نزنند!

 

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

شکوه میرزادگی – شکست «انقلاب اسلامی» و نه فقط «جمهوری اسلامی»

cafeliberal

طالبلو: انتخابات آینده و مرگ رهبر مى تواند عواملى براى بروز اعتراضات جديد در ايران باشد

Jahan

آزادی آری، اما آزادی نه!

Jahan

جسد زهرا نوید پور افشاگر نماینده متجاوز مجلس سلمان خدادادی پیدا شد

Jahan

یک سال زندان برای ویدا موحد «دختر خیابان انقلاب»

cafeliberal

حفره‌های عمیق اتلاف و فساد و ناکارآمدی: ایران عملا ورشکسته است؛ مجید محمدی

cafeliberal