مردى همسرش را با بند کیف خفه کرد

(+عکس) ساعت هفت صبح روز شنبه ۲۹ تیرماه، یک مرد ۴۶ ساله در تماس با پلیس ۱۱۰ اعلام کرد همسرش را در منزلشان واقع در میدان آرش با استفاده از بند یک کیف، به قتل رسانده است.

مردى روز شنبه ۲۹ تیرماه در تماس تلفنی با پلیس ۱۱۰ تهران اعلام کرد که «همسرم را دقایقى قبل با پیچاندن بند کیفم به دور گردنش خفه کردم!»

مأموران به خانه‌اى که مرد ۴۶ ساله در میدان آرش تهران نشانى داده بود، رفتند. پسر ١٢ ساله مرد به آنها گفت: «پدر و مادرم با یکدیگر اختلاف داشتند.»

او افزود: «معمولا من در اتاق مادرم و پدرم در اتاق من مى‌خوابید. امروز ساعت ۶ صبح از خواب بیدار شدم ولى مادرم را ندیدم. وقتى وارد راهرو شدم پدرم را دیدم که مشت به صورت مادرم مى‌کوبید. دست او را گرفتم، اما او مرا هل داد. سپس با بند کیفش سعى کرد مادرم را خفه کند. با او درگیر شدم، اما مرا درون اتاق برد و در را به رویم قفل کرد. با لوله جارو برقى تلاش کردم در اتاق را باز کنم که حدود ٢٠ دقیقه طول کشید. وقتى از اتاق خارج شدم، کار از کار گذشته بود و براى نجات مادرم دیر شده بود.»

او افزود: «دیدم پدرم در آشپزخانه قدم مى‌زند و آب مى‌نوشد. خواستم به پلیس زنگ بزنم، اما تلفن را از دستم گرفت و شکست. اما با تلفن موبایل خودش با کلانترى و اورژانس تماس گرفت.»

متهم به مأموران گفته است: «سال ٧٩ با همسرم ازدواج کردم. با هم اختلافات زیادى داشتیم. وى مدتى بود به من محل نمى‌گذاشت و حتى باعث مرگ مادرم شد. در واقع او را دق داد. در ماه‌هاى شروع زندگى، یک بار مرا از خانه بیرون کرد. تصمیم به جدایى گرفتیم اما به توافق نرسیدیم و به زندگى ادامه دادیم، خانم خودش را رئیس خانه مى‌دانست و پسرم را علیه من تحریک مى‌کرد.»

او ادامه داد: «چند سال پیش با کار کردن ۶٠٠ میلیون پول ساختم، آن‌ را به همسرم دادم تا برایم دلار تهیه کند اما او با آن پول براى خودش جواهرات خرید. در روز واقعه، صبح که بیدار شدم از او خواستم پولم را پس بدهد و مخالفت کرد، با هم درگیر شدیم، عصبانى شدم و با بند کیفم او را خفه کردم!»

سرهنگ على آقاطیبى رئیس کلانترى ١٣٩ مرزداران تهران، گفت: «اینک قاتل در بازداشت بسر مى‌برد.»

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

اعتراض به جلوگیری از حضور نوازندگان زن در کنسرت دانشگاه آزاد قزوین

cafeliberal

وضعيت وخيم یوسف سواری فعال فرهنگی در زندان شيبان اهواز

cafeliberal

دومین بیانیه‌ی ۱۴ فعال سیاسی: جمهوری‌اسلامی نماینده‌ی ملت ما نیست!

cafeliberal

«کامران» شیر ایرانی با صورت‌ زخمی در باغ‌ وحش تهران

cafeliberal

انتقاد شدید کارلس پوجدمون از احکام صادره علیه استقلال‌طلبان کاتالونیا

cafeliberal

آمریکا می‌خواهد حضور نظامی خود در خلیج فارس را تقویت کند

cafeliberal