معشوقه‌های دیجیتالی برای دختران چین

بازی دیجیتالی چینی« عشق و تهیه کننده» زمستان سال گذشته به بازار چین عرضه شد و در دو ماه اول ۱۰ میلیون نفر و اکثرا زنان، آن را روی تلفن های شان دانلود کردند. در این بازی  که برای شروع مجانی است زنان  می توانند یک شخصیت کارتونی مرد را انتخاب کنند که با آنها دوست می شود. آنها می توانند بعدا با خرید سرویس با معشوقه های خود چت کنند. اس ام اس بفرستند و حتی تلفنی صحبت کنند.

برای مثال تلفن فردی که این بازی را خریده است دو صبح زنگ می خورد که صدای مردانه جذاب می گوید دارم با موتورسیکلتم می ایم ترا بردارم که برویم بگردیم…

به گفته خیلی از دختران، خریدن این بازی و داشتن دوست پسر دیجیتالی برای براورده کردن نیاز جنسی نیست. اما این بازی به آنها فرصت می دهد که یک معشوقه تخیلی بدون دردسر داشته باشند. با خرید مقدار و مدت گفتگویی که می خواهند داشته باشند خودشان تعیین می کنند که چقدر از اوقات فراغت شان برای دوست پسر بگذارند.

دختران چینی شاغل و مستقل و تحصیلکرده از تحقیر ناشی از به هم خوردن رابطه در یک عشق و عاشقی واقعی می ترسند. آنها ترجیح می دهند یک شخصیت خیالی بخرند که فقط می تواند حرف بزند. می شود به او زنگ زد و با وی راز و نیاز عاشقانه کرد.

این گریز به مردان دیجیتالی حتی به خاطر این نیست که مرد چینی برای عاشق شدن یا ازدواج کم باشد. بر طبق آمار تعداد مردان در چین  حدود ۴۰ میلیون نفر بیشتر از زنان است.

این بازی که به صورت اپلیکیشن موجود است حتی در بین زنان متاهل هم طرفدار دارد.  نصب این بازی در درون تلفن توسط زنان متاهل، بیشتر شبیه خواندن قصه های عاشقانه یا دیدن سریال های دنباله دار تلویزیونی است. تصور داشتن یک مرد خیالی که معولا شغل جذابی دارد و صدای اغوا کننده ایی دارد

https://youtu.be/LN1mqczYBDU

China’s Hottest Bachelors Are Animated Characters

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

چرا به دام عشق نافرجام می‌افتیم

Jahan

آغاز بیست و ششمین فستیوال تئاتر ایرانی در کلن؛ موسیقی و اشک و لبخند

cafeliberal

فرمودند مردم ما دوست دارند به رهبری فحش بدهند!، هادی خرسندی

Jahan

گرفتاری با افزایش سن ازدواج و روابط جنسی غیر مطلوب از دید حکومت

Jahan

شب منیرو روانی‌پور؛ خلاقیت و مسئله مهاجرت (فلورانس)

cafeliberal

حمله تند بهروز وثوقی به ۳ برادرش

Jahan