40 C
Tehran
دوشنبه, ۲۴ تیر , ۱۳۹۸
سیاست-جامعه

نتانیاهو:به مستبدان در تهران می گویم،میدانیم چه می کنید و کجا انجام می دهید،با تمام توان علیه شما اقدام می کنیم

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل در یک پیام کوتاه و صریح به سران رژیم ایران هشدار داد که از تمام فعالیتهای پنهانی آنها چه در داخل کشور چه خارج خیر داریم و با همه ایزار و قدرتی که در اختیار داریم علیه شما(ملایان حاکم)اقدام میکنیم.

نخست وزیراسراییل در ابتدای سخنانش با اشاره به فرارسیدن  چهلمین سالگرد به قدرت رسیدن ملایان در ایران گفت:آنها  در آستانه چهل سالگی رژیمشان به موشکهایشان افتخار میکنند و قصد خود را برای نابودی اسراییل آشکارا اعلام میکنند.

روز گذشته بار دیگر سپاهی پاسدار سلامی اسراییل را تهدید به نابودی کرده و خطاب به دولت و مردم اسراییل گفت:پیش از آنکه آمریکایی‌ها برسند نابود می‌شوید.

پاسدار سلامی در ادامه سخنانش بر علیه اسراییل گفت:«اگر صهیونیست‌ها بر اساس اشتباه و خطا، کاری کنند که شعله جنگ جدیدی افروخته شود باید مطمئن باشند که این جنگ محو آنان را در پی دارد.»

حسین سلامی گفت: «صهیونیست‌ها به آمریکایی‌ها اتکا نکنند زیرا پیش از آنکه آمریکایی‌ها برسند نابود شده‌اند و باید در پی قبرستان‌های خارج از فلسطین اشغالی باشند زیرا فضایی برای ماندن آنان در این سرزمین وجود نخواهد داشت.»

تهدید حسین سلامی به نایودی اسراییل در حالی بیان می‌شود که محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران، به تازگی تهدید به «محو» اسرائیل از سوی مقام‌های جمهوری اسلامی را تکذیب کرده بود.

نخست وزیر اسراییل با اشاره به تهدید به نابودی اسراییل از طرف ملایان در تهران گفت:با همه توان و قدرت بر علیه شما اقدام میکنیم تا امنیت کشور و مردم اسراییل را تامین کنیم.

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

تلاش قاسم سلیمانی برای نجات مادورو! ونزوئلا صحنه تازه درگیری با آمریکا، رضا تقی‌زاده

cafeliberal

خامنه‌ای: مشکلات ما با آمریکا از طریق مذاکره حل نخواهد شد

cafeliberal

نماینده مجلس بدون قرار وثیقه از زندان آزاد شد

cafeliberal

٢۴۵ مصدوم و یک کشته در بازی پرسپولیس- سپاهان؛ کارنامه‎ی نیروی انتظامی، مسئولان و هواداران در جهنم «آزادی»

cafeliberal

کاخ سفید شماره ای به سوئیس داده که اگر ایران خواست بتواند از طریق این شماره با پرزیدنت ترامپ تماس بگیرد

cafeliberal

نیروهای امنیتی ونزوئلا از ورود نمایندگان به پارلمان جلوگیری کردند

cafeliberal