7.9 C
تهران
پنج شنبه, ۸ اسفند , ۱۳۹۸

نتانیاهو:به مستبدان در تهران می گویم،میدانیم چه می کنید و کجا انجام می دهید،با تمام توان علیه شما اقدام می کنیم

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل در یک پیام کوتاه و صریح به سران رژیم ایران هشدار داد که از تمام فعالیتهای پنهانی آنها چه در داخل کشور چه خارج خیر داریم و با همه ایزار و قدرتی که در اختیار داریم علیه شما(ملایان حاکم)اقدام میکنیم.

نخست وزیراسراییل در ابتدای سخنانش با اشاره به فرارسیدن  چهلمین سالگرد به قدرت رسیدن ملایان در ایران گفت:آنها  در آستانه چهل سالگی رژیمشان به موشکهایشان افتخار میکنند و قصد خود را برای نابودی اسراییل آشکارا اعلام میکنند.

روز گذشته بار دیگر سپاهی پاسدار سلامی اسراییل را تهدید به نابودی کرده و خطاب به دولت و مردم اسراییل گفت:پیش از آنکه آمریکایی‌ها برسند نابود می‌شوید.

پاسدار سلامی در ادامه سخنانش بر علیه اسراییل گفت:«اگر صهیونیست‌ها بر اساس اشتباه و خطا، کاری کنند که شعله جنگ جدیدی افروخته شود باید مطمئن باشند که این جنگ محو آنان را در پی دارد.»

حسین سلامی گفت: «صهیونیست‌ها به آمریکایی‌ها اتکا نکنند زیرا پیش از آنکه آمریکایی‌ها برسند نابود شده‌اند و باید در پی قبرستان‌های خارج از فلسطین اشغالی باشند زیرا فضایی برای ماندن آنان در این سرزمین وجود نخواهد داشت.»

تهدید حسین سلامی به نایودی اسراییل در حالی بیان می‌شود که محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران، به تازگی تهدید به «محو» اسرائیل از سوی مقام‌های جمهوری اسلامی را تکذیب کرده بود.

نخست وزیر اسراییل با اشاره به تهدید به نابودی اسراییل از طرف ملایان در تهران گفت:با همه توان و قدرت بر علیه شما اقدام میکنیم تا امنیت کشور و مردم اسراییل را تامین کنیم.

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

دستگيري سامان خواننده لس انجلسي …

cafeliberal

شعار مضحکِ «رونق تولید»: تورم تولیدکنندگان دوباره افزایش یافت

cafeliberal

ادامه مذاکرات تجاری آمریکا و چین بر سر تحریم هواوی

cafeliberal

سرخط خبرها

cafeliberal

گزارشگران بدون مرز: بازداشت فرنگیس مظلوم مادر شهروندخبرنگار زندانی سهیل عربی را محکوم می‌کنیم

cafeliberal

یک شهروند اتریشی-ایرانی شش ماه است در ایران زندانی است

cafeliberal

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. تائید بیشتر بخوانید

ajax-loader