24 C
Tehran
جمعه, ۱ شهریور , ۱۳۹۸
سیاست، تاریخ وجامعه

نماینده مجلس: بى‌حجابى خانم‌ها در شمال کشور فاجعه است

نماینده فلاورجان در مجلس شوراى اسلامى گفته است: کشف حجاب چند روز پیش در شمال ایران یک شوک بزرگ براى حکومت جمهورى اسلامى است. این اتفاق شایسته نظام و خون شهدا نیست.

به گزارش تابناک، حجت‌الاسلام ناصر موسوى لارگانى این هفته در مجلس گفت: از رئیس جمهورى و رئیس قوه قضائیه مى‌خواهم با جدیت با بى‌حجابى و سگ‌گردانى مبارزه کنند.

او اضافه کرد: بى حجابى در شان حکومت اسلامى نیست اما گویا برخى مدیران فرهنگى قصد دارند با سکوت خود مهر تائید بر این وقایع بزنند. بعضى از این گونه مسائل خیلى راحت مى گذرند. دولت باید بداند و آگاه باشد مردم براى استقرار اسلام در کشور خون بهاى سنگینى داده اند. مواظب باشید سیل متدینین شما را نبرد!

سگ‌گردانی ممنوع در ایران ممنوع است!

وى حسن روحانى، رئیس جمهورى رژیم را متهم کرد که با اعمال فشار از وزیر آموزش و پرورش خواسته بود استعفا دهد. وی گفت، در قرن بیست و یکم دلایل شما براى گرفتن استعفا از یک وزیر و عدم دفاع شما از حقوق فرهنگیان قابل قبول نیست. او افزود: آموزش و پرورش در ایران در حال حاضر در شرایط غم‌انگیزى قرار دارد.

امام جمعه گیلان روز یکشنبه گفته بود؛ بیست و هشت هزار و ٣٨۶ زن و دختر به دلیل بى حجابى عمدى در این استان بازداشت شده‌اند. او از پلیس نیز خواست با خانم‌هایى که مخصوصا صداى موسیقى را در اتومبیل خود بلند مى‌کنند به شدت مبارزه کند.

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

هجده سال حبس برای اهل قلم

cafeliberal

زنی که برای جفری اپستین "دلالی سکس" می‌کرد

cafeliberal

نامه به خامنه‌ای درباره "تعطیلی صنعت چاپ تا یک ماه دیگر"

cafeliberal

۵۸ درصد مردم قدرت خرید مواد غذایی ضروری را ندارند

cafeliberal

بیانیه مشترک: این کشور ما است که درباره‌اش تصمیم می‌گیرند! فراخوان برای واکنش نسبت به کنفرانس ورشو

cafeliberal

رژیم ایران، اسرائیل را تهدید جنگی کرد، ولی مواضع سپاه قدس در سوریه، دوباره مورد حمله قرار گرفت

cafeliberal