هواداران ایران پادشاهی و فعالان مجاهدین خلق، در دو رشته تظاهرات جداگانه در ورشو شرکت کردند

یکی از دخترانی که شبکه تلویزیونی انگلیسی زبان لهستان با او گفتگو کرد، از جمله گفت که بسیاری از تظاهرکنندگان در ایران، با جانبداری از شاهزاده رضا پهلوی شعار داده اند

در حاشیه برگزاری همایش بین المللی ورشو، که هدف آن افزایش فشارهای بین المللی بر حکومت اسلامی ایران می باشد، دو گروه سیاسی بزرگ اپوزیسیون ایرانی، با برگزاری دو همایش جداگانه، به تظاهرات پرداختند و خواهان براندازی رژیم شدند.

این تظاهرات توسط طرفداران ایران پادشاهی و سازمان مجاهدین خلق ایران برگزار شد و تحت نظر پلیس لهستان قرار داشت و با آرامش کامل به پایان رسید. برخی شبکه های تلویزیونی لهستان و کشورهای دیگر با شماری از شرکت کنندگان در این تظاهرات گفتگو کردند.

در این تظاهرات، برخی طرفداران ایران پادشاهی پیراهن هایی به رنگ فیروزه ای به تن کرده بودند. جناح طرفدار ایران پادشاهی از چندی پیش فیروزه ای را به عنوان رنگ ملی ایران برگزیده است. بسیاری از شرکت کنندگان، عکس های بزرگ شاهزاده رضا پهلوی را سر دست بلند کرده بودند.

بسیاری از اعضای مجاهدین در این تظاهرات، جلیفه زرد رنگ به تن داشتند و پرچم شیروخورشید ایران را همراه با پرچم های رنگارنگ دیگر با خود حمل می کردند.

یکی از دخترانی که شبکه تلویزیونی انگلیسی زبان لهستان با او گفتگو کرد، از جمله گفت که بسیاری از تظاهرکنندگان در ایران، با جانبداری از شاهزاده رضا پهلوی شعار داده اند.

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

سازمان ملل از بریتانیا خواست مجمع‌الجزایر چاگوس را پس دهد

cafeliberal

۱۷ اتهام جدید و ۱۷۵ سال زندان در انتظار بنیانگذار "ویکی‌لیکس"

cafeliberal

پیشنهاد مشاور فرمانده کل سپاه برای حذف پست ریاست‌جمهوری

Jahan

«اگر باران ببارد محله ما را سیلاب باران و فاضلاب می‌گیرد»

cafeliberal

روحانی در جمع کارگران: شیف‌های کاری را بیشتر کنید

cafeliberal

تازه‌ترین دستورات اقتصادی حسن روحانی: عوام‌فریبی یا توهم؟

cafeliberal