2.7 C
Tehran
چهارشنبه, 29 آبان , 1398

وزارت ارتباطات رژیم: در راه سانسور کردن دسترسی مردم به اینترنت، تا حد ۸۰ درصد موفق شدیم و بقیه بدست دیگران است

وزارت ارتباطات رژیم: در راه سانسور کردن دسترسی مردم به اینترنت، تا حد ۸۰ درصد موفق شدیم و بقیه بدست دیگران است

حکومت اسلامی ایران میگوید که برای اجرای نیت خود، برای تسلط بر دستیابی مردم ایران به اینترنت، که شاهراه اطلاعاتی جهان نام گرفته، به سرعت پیش می رود و به زودی آن را به اجرا می گذارد. یک مقام دولتی به نام سعید رضا عاملی، در سمت دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی،گفت : شبکه ملی اطلاعات ۸۰ درصد پیشرفت داشته است. منظور او شبکه ای بود که بتواند مردم ایران را از ورود به وبسایت هایی که مورد علاقه رژیم ایران نیست، محروم سازد.

عاملی، که در مراسم روز جهانی ارتباطات این سخنان را بیان می داشت، افزود: ۸۰ درصد زیرساخت شبکه ملی اطلاعات محقق شده است و بقیه سازمان‌ها باید وظایف خود را در مورد لایه‌های محتوا و خدمات انجام دهند.

اکنون سالیان دراز است که رژیم ایران می کوشد، به تقلید از کشور کمونیستی چین، ارتباط مردم ایران را با شبکه جهانی اینترنت قطع کند و آن ها را ناچار سازد از شبکه اینترنت داخلی استفاده کنند که مورد سانسور بسیار گسترده ای قرار گرفته است.

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری نیز در این همایش گفت که ۱۴۲ آزمایش موفقیت آمیز را انجام داده اند تا بتوانند آن چه را که “استقلال شبکه ملی اطلاعات ملی” می نامند، تامین کنند.

وی افزود : روزانه یک میلیون و سیصد هزار کودک و نوجوان ما وارد اکوسیستم مخصوص خود می شوند که با این پروژه  مخاطرات فضای مجازی در این اکوسیستم به حداقل می‌رسد و از این طریق ما می توانیم آنان را کنترل و به سوی سایت های امنی هدایت کنیم .

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رژیم اسلامی گفت : برای حفظ امنیت کشور و  توانمندسازی قدرت انتظامی کشور و برخورد با تخلفات فضای مجازی ، نشست‌های زیادی با نیروی انتظامی داشته ایم که البته نیروی انتظامی نیزبرای حوزه فضای مجازی هدف گذاری های خاص خود را انجام داده است .

نوشته وزارت ارتباطات رژیم: در راه سانسور کردن دسترسی مردم به اینترنت، تا حد ۸۰ درصد موفق شدیم و بقیه بدست دیگران است اولین بار در رادیو پیام اسرائیل. پدیدار شد.

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

فیس‌بوک ویدئوهای کشتار مسجد نور نیوزلند را حذف کرد

Jahan

حساس‌ترین و آخرین روز برگزاری انتخابات اروپا آغاز شد

cafeliberal

مطالبه‌گری جمهوری‌اسلامی از مردم!

cafeliberal

در تور بازی‌های امنیتی دست چندم

cafeliberal

عضو مجلس خبرگان: هنوز خسارت کشاورزان خوزستان در سیل سال ۹۵ پرداخت نشده است

cafeliberal

جنگ ایران و آمریکا قدر جدی هست ؟

Jahan