8.4 C
تهران
شنبه, ۳ اسفند , ۱۳۹۸

پاسخ تند رئیس فدراسیون جهانى کشتى به نماینده مجلس جمهورى اسلامى

سرپرست فدراسیون کشتى هنوز روى صندلى مقام جدید خود جابجا نشده به فکر سوء استفاده از این سمت افتاده و از رئیس فدراسیون جهانى خواسته است با استفاده از امکانات و روابط خود براى او ویزاى یک ساله شنگن بگیرد.

نناد لالویچ

نناد لالوویچ رئیس فدراسیون جهانى کشتى که انتظار چنین خواسته‌اى را از بهروز نعمتى سرپرست موقت فدراسیون کشتى ایران نداشته در پاسخ شدید الحنى به او که نماینده و عضو هیئت رئیسه مجلس شوراى اسلامى است نوشته: من اصلا شما را نمى‌شناسم و نمى‌دانم کى به این سمت منصوب شده‌اید‌!

نعمتى در آغاز کار اعلام کرده بود؛ تا پایان ماه رمضان فدراسیون کشتى را ترک خواهد کرد اما به نظر مى‌رسد که چنین خیالى ندارد.

لالوویچ در قسمتى از نامه خود به نعمتى یادآور شده: در شرایط کنونى امکان تهیه چنین ویزایى براى شما وجود ندارد.

به گفته دست اندرکاران فدراسیون و کشتى‌گیران، نعمتى هرگز تصور نمى‌کرد که لالویچ چنین واکنشى به درخواست او نشان دهد و به همین دلیل ارسال چنین نامه‌اى را به رئیس فیلا انکار کرده و گفته؛ شاید کسى از جانب من این نامه را نوشته باشد!

لالوویچ در ادامه نامه اضافه کرده: باید به شما یادآور شوم که شرایط فدراسیون کشتى ایران را در ١٢ ماه اخیر به دقت دنبال کرده‌ام و انتظار داشتم در چهارچوب اساسنامه فدراسیون براى وضعیت کنونى راه حلى پیدا مى‌کردید بخصوص براى برگزارى مجمع عمومى اضطرارى و انتخاب رئیس فدراسیون از طریق این مجمع شش ماه بعد از استعفاى رئیس قبلى.

او افزوده: ضمنا تا این لحظه ما هیچگونه اطلاعاتى از خود شما و کمیته ملى المپیک ایران در مورد برگزارى چنین مجمعى دریافت نکرده‌ایم و در حال حاضر نمى‌دانیم ایا در آینده نزدیک این مجمع برگزار خواهد شد یا نه؟

لالوویچ ادامه داده: از سوى دیگر ما هیچ مدرک رسمى یا پیش‌نویسى که انتصاب شما را به عنوان رئیس موقت فدراسیون کشتى ایران تائید کند، دریافت نکرده‌ایم و اصولا براى ما روشن نیست شما در فدراسیون کشتى ایران چه مسئولیتى دارید. همچنین باید به شما در مورد بدهى سنگین فدراسیون کشتى ایران به فیلا و پیامدهاى احتمالى این بدهکارى از جمله محرومیت کشتى ایران از شرکت در مسابقات تذکر بدهم. به هرحال من مى‌توانم روز ١٧ ژوئن شما را در مقر فدراسیون جهانى کشتى در سوئیس ملاقات کنم.

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

«پرستو»های جمهوری اسلامی!

cafeliberal

تهران از فهرست شهرهای امن جهان خط خورد!

cafeliberal

احتمال موافقت با حضور زنان در ورزشگاه‌ها: فقط در «بازی‌های ملی» و «ورزشگاه آزادی»!

cafeliberal

آمریکا فرزند و چند عضو دفتر خامنه‌ای را تحریم کرد

cafeliberal

رضاشاه،کشف حجاب و اتاتُرک:علی میرفطروس

Jahan

رونمایی کتاب روند  محاکمه جمهوری اسلامی  در دادگاه مردمی ایران تریبونال (لندن)

cafeliberal

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. تائید بیشتر بخوانید

ajax-loader