21.4 C
Tehran
پنج شنبه, 28 شهریور , 1398

پاسخ تند رئیس فدراسیون جهانى کشتى به نماینده مجلس جمهورى اسلامى

سرپرست فدراسیون کشتى هنوز روى صندلى مقام جدید خود جابجا نشده به فکر سوء استفاده از این سمت افتاده و از رئیس فدراسیون جهانى خواسته است با استفاده از امکانات و روابط خود براى او ویزاى یک ساله شنگن بگیرد.

نناد لالویچ

نناد لالوویچ رئیس فدراسیون جهانى کشتى که انتظار چنین خواسته‌اى را از بهروز نعمتى سرپرست موقت فدراسیون کشتى ایران نداشته در پاسخ شدید الحنى به او که نماینده و عضو هیئت رئیسه مجلس شوراى اسلامى است نوشته: من اصلا شما را نمى‌شناسم و نمى‌دانم کى به این سمت منصوب شده‌اید‌!

نعمتى در آغاز کار اعلام کرده بود؛ تا پایان ماه رمضان فدراسیون کشتى را ترک خواهد کرد اما به نظر مى‌رسد که چنین خیالى ندارد.

لالوویچ در قسمتى از نامه خود به نعمتى یادآور شده: در شرایط کنونى امکان تهیه چنین ویزایى براى شما وجود ندارد.

به گفته دست اندرکاران فدراسیون و کشتى‌گیران، نعمتى هرگز تصور نمى‌کرد که لالویچ چنین واکنشى به درخواست او نشان دهد و به همین دلیل ارسال چنین نامه‌اى را به رئیس فیلا انکار کرده و گفته؛ شاید کسى از جانب من این نامه را نوشته باشد!

لالوویچ در ادامه نامه اضافه کرده: باید به شما یادآور شوم که شرایط فدراسیون کشتى ایران را در ١٢ ماه اخیر به دقت دنبال کرده‌ام و انتظار داشتم در چهارچوب اساسنامه فدراسیون براى وضعیت کنونى راه حلى پیدا مى‌کردید بخصوص براى برگزارى مجمع عمومى اضطرارى و انتخاب رئیس فدراسیون از طریق این مجمع شش ماه بعد از استعفاى رئیس قبلى.

او افزوده: ضمنا تا این لحظه ما هیچگونه اطلاعاتى از خود شما و کمیته ملى المپیک ایران در مورد برگزارى چنین مجمعى دریافت نکرده‌ایم و در حال حاضر نمى‌دانیم ایا در آینده نزدیک این مجمع برگزار خواهد شد یا نه؟

لالوویچ ادامه داده: از سوى دیگر ما هیچ مدرک رسمى یا پیش‌نویسى که انتصاب شما را به عنوان رئیس موقت فدراسیون کشتى ایران تائید کند، دریافت نکرده‌ایم و اصولا براى ما روشن نیست شما در فدراسیون کشتى ایران چه مسئولیتى دارید. همچنین باید به شما در مورد بدهى سنگین فدراسیون کشتى ایران به فیلا و پیامدهاى احتمالى این بدهکارى از جمله محرومیت کشتى ایران از شرکت در مسابقات تذکر بدهم. به هرحال من مى‌توانم روز ١٧ ژوئن شما را در مقر فدراسیون جهانى کشتى در سوئیس ملاقات کنم.

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

تجمع معلمان حق التدریس سراسر کشور مقابل وزارت آموزش و پرورش در تهران

cafeliberal

هر قدر بتوانیم به حوثی‌ها کمک می‌کنیم

cafeliberal

به یاد شقایق‌های سرخ در قتل عام تابستان ۶۷ – استان سمنان

cafeliberal

ویدئو: دیدبان شهروند| ویرانه قوه قضائیه، بازوی اجرایی نهادهای امنیتی

Jahan

شورای امنیت ایران و آمریکا را به مذاکره فراخواند

cafeliberal

سلطان قیر؛ قربانی یک نزاع سیاسی؟

cafeliberal