پرتغال حریف والیبالیست‎های ایران نشد؛ بازار سیاه بلیت در اردبیل «یک میلیون تومان»!

تیم ملی والیبال ایران، جمعه ۳۱ خرداد، در اولین بازی خود از هفته چهارم لیگ ملت‎های ۲۰۱۹ در اردبیل به مصاف تیم ملی پرتغال رفت و در یک بازی بسیار سخت با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید.

نتیجه چهار ست مسابقه: ست اول (۲۳-۲۵) پرتغال، ست دوم (۲۷-۲۵) ایران، ست سوم (۲۵-۱۷) ایران، ست چهارم (۲۵-۱۸)ایران؛ عکس: پرش بلند میلاد عبادی‎پور روی تور و دفاع پرتغالی‎ها

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی ایران که محمد موسوی را به دلیل مصدومیت در آغاز این هفته در اختیار ندارد برای شروع بازی از سعید معروف، پوریا یلی، میلاد عبادی پور، پوریا فیاضی، علی شفیعی، علی اصغر مجرد و محمدرضا حضرت‎پور (لیبرو) استفاده کرد.

تیم ملی پرتغال برخلاف انتظار و با وجود فشار زیاد تماشاگران خود را به خوبی در سالن مسابقه پیدا کرد و در حمله عملکرد بسیار خوبی داشت بطوری که در دقایق زیادی از مسابقه از ایران پیش بود.

امیر غفور با کسب ۱۵ پوئن، امتیازآورترین بازیکن ایران و بازی بود و اوسوالدو فریرا نیز ۱۴ امتیاز برای پرتغال کسب کرد.

کولاکوویچ در نشست خبری پس از بازی در برابر پرتغال گفت، «بازی بسیار سخت و پیروزی مهمی برای ما بود. به تیم خوب پرتغال تبریک می‎گویم بخصوص در ست اول و دوم خیلی خوب بودند. حتی احساس این بود که پرتغال پیروز بازی است. ما روز خوبی را پشت سر نگذاشتیم. اعتماد به نفس ما پایین آمد اما باید خیلی خوشحال باشیم در این بازی سخت پیروز شویم. به این برد خیلی نیاز داشتیم. به تمام حریفان احترام می گذاریم. باید یاد بگیریم اگر صد درصد آماده نباشیم نمی‎توانیم نتیجه خوبی بگیریم.»

میلاد عبادی‎پور دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران پس از پایان این بازی به خبرنگاران گفت، «بازی سختی شد و ما شروع بدی داشتیم. تیم حریف هم خیلی خوب بازی کرد. به تیم ملی پرتغال با وجودی که باخت تبریک می‎گویم. انتظار چنین عملکردی را از آنها نداشتیم.»

این بازیکن توضیح داد، «امروز متاسفانه، روز بد ما بود و فشار زیادی را تحمل کردیم تا توانستیم ببریم. شاید اگر چنین حمایتی از ما در سالن به عمل نمی‎آمد، شرایط برای ما خیلی سخت می‏‌شد. مدیون حمایت مردم اردبیل هستیم و امیدوارم در بازی‎های بعدی هم این حمایت ادامه داشته باشد.»

تیم ملی ایران در بازی دوم خود از ساعت ۱۸:۳۰ شنبه به مصاف تیم ملی استرالیا خواهد رفت و پرتغال با فرانسه روبرو می‎شود.

از حواشی این دیدار حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش در سالن بود.

خبرگزاری تسنیم نوشته بازار سیاه بلیت لیگ داغ بوده و قیمت پیشنهادی صاحبان بلیت به یک میلیون تومان هم می‎رسد. با این حال کسانی که بلیت نداشتند ترجیح می دادند بجای پرداخت پول با زور وارد سالن شوند.

گفتنی است که شرکت ایتالیایی «گانتِن» که امتیاز انحصاری توزیع آب آشامیدنی در بین ورزشکاران را در اختیار دارد بر خلاف هفته گذشته، بطری های آب را به اردبیل رسانده بود. هفته گذشته در اورمیه، بطری‌های یک برند ایرانی بدون برچسب در محل تبلیغ این شرکت قرار گرفت. گانتن با باشگاه یوونتوس ایتالیا نیز قرارداد دارد.

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

ژان کلود یونکر نحوه پیشنهاد جانشین خود را "غیرشفاف" خواند

cafeliberal

گاه‌شمار تنش فزاینده میان ایران و آمریکا در دو سال گذشته

cafeliberal

پاسخ دولت آمریکا به گوهر عشقی مادر ستار بهشتی

cafeliberal

میوه‎های گندیده‌ی برنامه‌ی هسته‌ای روی دست نظام مانده: دفن زباله‏‎های اتمی در کشور

cafeliberal

بازداشت خبرنگاری پرس‌تی‌وی در آمریکا

cafeliberal

پیامد حمله به مساجد؛ نیوزیلندی‌ها سلاح‌ها را پس می‌دهند

cafeliberal