13.2 C
Tehran
چهارشنبه, 24 مهر , 1398

کتاب صوتی: پاداش – منطق پنهانی که انگیزه‌های ما را شکل می‌دهد

درباره کتاب
🔸 ما روزانه در تلاش هستیم تا انگیزه خود، اطرافیانمان، همکاران و کارمندان خود را افزایش بدهیم. به همین دلیل شاید همه ما به نوعی محرک‌های خود و اجتماع به شمار می‌رویم. از راضی کردن خودمان برای ورزش روزانه تا هدایت همکارانمان برای انجام یک پروژه جدید، نقش ما به عنوان افراد محرک درونی و یا بیرونی، بسیار شگفت‌انگیز می‌باشد. اما با وجود همه این ها، «انگیزه» و ریشه های آن همچنان برای ما اسرار آمیز است؛ به نحوی که با افزایش تلاش ما برای برانگیختن خود و یا دیگران برای انجام امور مختلف،‌ پیچیدگی این پدیده بیشتر برای ما درک می‌شود.

🔸 کتاب پاداش پژوهشی در زمینه درک بهتر پدید «انگیزه» و نا‌آگاهی ما درباره شیوه کارکرد آن می‌باشد. این کتاب تلاش می‌کند تا با نمونه هایی از دنیای واقعی، پژوهش های علمی و حرفه‌ای ، دریچه‌ای از آگاهی را درباره این موضوع گشوده و ما را در افزایش انگیزه خودمان، دوستانمان و همه افرادی که به نوعی با آن‌ها در ارتباط هستیم یاری نماید.

✏️ درباره نویسنده
🔸 دان آریلی پروفسور اقتصاد رفتاری در دانشگاه دوک و پیش از آن در استاد اقتصاد دانشگاه MIT بوده است. دان آریلی متولد نیویورک می‌باشد. او در سن ۱۸ سالگی و پس یک حادثه دچار سوختی ۷۰٪ شده و زمان زیادی را به درمان آن اختصاص داد.

🔸 پس از حادثه، آریلی دکترای خود را در زمینه روان‌شناسی شناختی از دانشگاه کارولاینای شمالی و یک دکترای دیگر در زمینه کسب‌و‌کار از دانشگاه دوک دریافت کرد. تحقیقات او درباره فرایند تصمیم گیری در انسان‌ها بوده و تخصص وی در تصمیم های غیر منطقی است که انسان‌ها در زندگی خود اتخاذ می‌کنند.

🔊 درباره روایت‌کننده
🔸 بهادر مالکی متولد ۱۳۶۱ در تهران و فارغ‌التحصیل رشته نمایش عروسکی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است.

🔸 مالکی فعالیت در تلویزیون را به عنوان صداپیشه، در برنامه «خانم حنا» آغاز نمود. این هنرمند، در آثاری چون «من و بابام و باباش»، «امداد حشرات» و «مخ‌آبادی‌ها» به جای شخصیت‌های عروسکی صحبت کرده‌است. بیشتر شهرت او به دلیل صداپیشگی او در نقش فامیل دور در مجموعه کلاه قرمزی بوده است.

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

کتاب صوتی: 1984 اثر جورج اورول

Jahan

کتاب صوتی: انقلاب صنعتی، نویسنده جیمز آ کوریک

Jahan

کتاب صوتی: حاجی آقا، اثر صادق هدایت + فایل پی دی اف

Jahan

کتاب صوتی: چنین گفت زرتشت, نویسنده: فردریک نیچه

Jahan

کتاب صوتی: یادداشتهای علم – جلد دوم

cafeliberal

کتاب صوتی: یادداشتهای علم – جلد پنجم

cafeliberal