گروه حماس با برگزاری قرعه کشی از میان زندانیان سابق , آپارتمان , ساخت ایران اهدا کرد

وبسایت , وزارت امور زندانیان حماس , گزارش داده که این آپارتمان‌ها ۱۴۵ متر مربع مساحت دارد و در , برجی , هستند که از سوی جمهوری اسلامی ساخته شده است

در حالی که مردم , ایران در اعتراضات اخیر بارها از هزینه جمهوری اسلامی , برای گروه های تروریستی انتقاد کردند , گروه حماس با برگزاری قرعه کشی از میان ۱۲۵ نفر به ۲۶ نفر از زندانیان سابق , این گروه ۲۶ آپارتمان , ساخت ایران اهدا کرد.

وبسایت , وزارت امور زندانیان حماس , گزارش داده که این آپارتمان‌ها ۱۴۵ متر مربع مساحت دارد و در , برجی هستند که از سوی جمهوری اسلامی ساخته شده است .

مقام های این گروه گفتند این اولین مرحله از برنامه های این چنینی است که از سوی جمهوری اسلامی , حمایت می شود.

پاییز , سال گذشته میلادی , مایک پمپئو , وزیر امور خارجه آمریکا , گفته بود رهبر جمهوری اسلامی , باید تصمیم بگیرد که آیا هزینه کردن پول مردم ایران برای خود مردم ایران , مهمتر است یا برای ابداع روشهای جدید تامین مالی بشار اسد , حزب الله , حماس یا دیگر تروریست ها .

اقدام جمهوری اسلامی , برای خارج سازی برای اعضای گروه حماس , در حالی است که در تجمعات اعتراضی یک سال اخیر حاضران شعارهای علیه کمک های مالی جمهوری اسلامی به گروه‌های مختلف جمهوری فلسطین و لبنان سر دادند , و از جمله  شعار , نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران.

این شعار , هشداری است به سردمداران حکومت جمهوری اسلامی که به جای این  ولخرجی ها برای گروه‌های تروریستی در منطقه که صلح آرامش , ساکنان منطقه را به هم زدند در فکر راحت و آسایش ملت ای باشد که چنین گرفتار آمدند .

 

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

نچیروان بارزانی رئیس جدید اقلیم کردستان عراق شد

cafeliberal

صدور حکم بازداشت برای مهناز افشار به اتهام «تشویش اذهان عمومی» و «انتشار اکاذیب»

cafeliberal

سازمان ملل: یک میلیون گونه جانور و گیاه در معرض انقراض‌اند

cafeliberal

آب‌گرفتگی به تهران هم رسید + بازگشت سیل به شیراز

Jahan

وضعیت نابسامان کارگران در مناطق ویژه اقتصادی؛ کارگران معترض دیگر نمی‌توانند به کار بازگردند! 

cafeliberal

شمخانی: یک شبکه تهاجم سایبری آمریکا علیه ایران کشف شد

Jahan