4.4 C
Tehran
یکشنبه, ۵ اسفند , ۱۳۹۷

گروه حماس با برگزاری قرعه کشی از میان زندانیان سابق , آپارتمان , ساخت ایران اهدا کرد

وبسایت , وزارت امور زندانیان حماس , گزارش داده که این آپارتمان‌ها ۱۴۵ متر مربع مساحت دارد و در , برجی , هستند که از سوی جمهوری اسلامی ساخته شده است

در حالی که مردم , ایران در اعتراضات اخیر بارها از هزینه جمهوری اسلامی , برای گروه های تروریستی انتقاد کردند , گروه حماس با برگزاری قرعه کشی از میان ۱۲۵ نفر به ۲۶ نفر از زندانیان سابق , این گروه ۲۶ آپارتمان , ساخت ایران اهدا کرد.

وبسایت , وزارت امور زندانیان حماس , گزارش داده که این آپارتمان‌ها ۱۴۵ متر مربع مساحت دارد و در , برجی هستند که از سوی جمهوری اسلامی ساخته شده است .

مقام های این گروه گفتند این اولین مرحله از برنامه های این چنینی است که از سوی جمهوری اسلامی , حمایت می شود.

پاییز , سال گذشته میلادی , مایک پمپئو , وزیر امور خارجه آمریکا , گفته بود رهبر جمهوری اسلامی , باید تصمیم بگیرد که آیا هزینه کردن پول مردم ایران برای خود مردم ایران , مهمتر است یا برای ابداع روشهای جدید تامین مالی بشار اسد , حزب الله , حماس یا دیگر تروریست ها .

اقدام جمهوری اسلامی , برای خارج سازی برای اعضای گروه حماس , در حالی است که در تجمعات اعتراضی یک سال اخیر حاضران شعارهای علیه کمک های مالی جمهوری اسلامی به گروه‌های مختلف جمهوری فلسطین و لبنان سر دادند , و از جمله  شعار , نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران.

این شعار , هشداری است به سردمداران حکومت جمهوری اسلامی که به جای این  ولخرجی ها برای گروه‌های تروریستی در منطقه که صلح آرامش , ساکنان منطقه را به هم زدند در فکر راحت و آسایش ملت ای باشد که چنین گرفتار آمدند .

 

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

مقام قضایی ایران: به نمایندگی از خدا در امور مردم دخالت می‌کنیم

cafeliberal

فائزه هاشمی: فروپاشی محتوایی نظام اتفاق افتاده است

cafeliberal

«۱۰ ماه علّافی برای هویج پوسیده اینستکس»؛ روحانی «باافتخار» جا پای احمدی‎نژاد می‎گذارد!

cafeliberal

قرار است امروز در بخارست در جلسه وزیران امور خارجه اتحادیه اروپا شروع ساز و کار ویژه مالی مورد نظر رسمیت یابد

cafeliberal

حملات ارتش اسرائیل به مواضع جمهوری‌اسلامی در سوریه

cafeliberal

«روشنگری» شیخ الوزراء درباره فشار «پدر عروس» علیه فروش نفت (+ویدئو)

cafeliberal