گروه حماس با برگزاری قرعه کشی از میان زندانیان سابق , آپارتمان , ساخت ایران اهدا کرد

وبسایت , وزارت امور زندانیان حماس , گزارش داده که این آپارتمان‌ها ۱۴۵ متر مربع مساحت دارد و در , برجی , هستند که از سوی جمهوری اسلامی ساخته شده است

در حالی که مردم , ایران در اعتراضات اخیر بارها از هزینه جمهوری اسلامی , برای گروه های تروریستی انتقاد کردند , گروه حماس با برگزاری قرعه کشی از میان ۱۲۵ نفر به ۲۶ نفر از زندانیان سابق , این گروه ۲۶ آپارتمان , ساخت ایران اهدا کرد.

وبسایت , وزارت امور زندانیان حماس , گزارش داده که این آپارتمان‌ها ۱۴۵ متر مربع مساحت دارد و در , برجی هستند که از سوی جمهوری اسلامی ساخته شده است .

مقام های این گروه گفتند این اولین مرحله از برنامه های این چنینی است که از سوی جمهوری اسلامی , حمایت می شود.

پاییز , سال گذشته میلادی , مایک پمپئو , وزیر امور خارجه آمریکا , گفته بود رهبر جمهوری اسلامی , باید تصمیم بگیرد که آیا هزینه کردن پول مردم ایران برای خود مردم ایران , مهمتر است یا برای ابداع روشهای جدید تامین مالی بشار اسد , حزب الله , حماس یا دیگر تروریست ها .

اقدام جمهوری اسلامی , برای خارج سازی برای اعضای گروه حماس , در حالی است که در تجمعات اعتراضی یک سال اخیر حاضران شعارهای علیه کمک های مالی جمهوری اسلامی به گروه‌های مختلف جمهوری فلسطین و لبنان سر دادند , و از جمله  شعار , نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران.

این شعار , هشداری است به سردمداران حکومت جمهوری اسلامی که به جای این  ولخرجی ها برای گروه‌های تروریستی در منطقه که صلح آرامش , ساکنان منطقه را به هم زدند در فکر راحت و آسایش ملت ای باشد که چنین گرفتار آمدند .

 

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

این بار هم کار کار انگلیسی‌ها بود!، امیر طاهری

cafeliberal

گفتگو با پروین بختیارنژاد

cafeliberal

سفر وزیر خارجه بریتانیا به بروکسل و تلاش برای حفظ برجام

cafeliberal

پلیس هلند در جستجوی جزئیات زندگی مخفی خانواده شش‌نفره

cafeliberal

ایران: اعزام ناوگان دریایی اروپایی به خلیج فارس پیام خصمانه دارد

cafeliberal

اهدای جوایز یازدهمین «جشنواره فیلم‌های کوتاه بنیاد فرهنگ» در لس‌آنجلس

cafeliberal