یکی از بزرگترین رویدادهای هنری و فرهنگی جهان، با شرکت هنرمندان چهل و یک کشور، از شب گذشته (سه شنبه) در اسرائیل آغاز گردید

خوانندگان و هنرمندان کشور کوچک ایسلند در رقابت اروویزیون در تل آویو

یکی از بزرگترین رویدادهای هنری و فرهنگی جهان، با شرکت هنرمندان چهل و یک کشور، از شب گذشته (سه شنبه) در اسرائیل آغاز گردید و تا پایان روز شنبه ادامه خواهد یافت. این رویداد، مسابقه سالیان گزینش بهترین ترانه اروپایی می باشد که چندین کشور غیر اروپایی و از جمله اسرائیل نیز در آن حضور فعال دارند.

اسرائیل در سال گذشته برنده بهترین ترانه اروویزیون شد و از این رو، مسابقه امسال در تل آویو برگزار می شود.

برپا کنندگان این جشن بزرگ هنری با خرسندی اعلام کردند که مدونا محبوب ترین خواننده موسیقی پاپ در جهان نیز به اسرائیل آمده و در آئین نهایی مسابقات که شامگاه روز شنبه برگزار می شود، برنامه اجرا خواهد کرد.

مسابقات اروویزیون به صورت همزمان از تلویزیون های ده ها کشور جهان پخش می شود و در سراسر دنیا ده ها میلیون نفر تماشاچی دارد.

آشنایان امور می گویند که برگزاری این رویداد هنری در اسرائیل، کمک مهمی نیز به رونق گردشگری در این کشور می کند. با استفاده از این فرصت، هتل های اسرائیل نرخ خود را به میزان زیادی بالا برده اند.

در بخش نخست مسابقات که شب گذشته، به مدت دو ساعت و با شکوه بسیار از تلویزیون ملی اسرائیل پخش شد، هنرمندان هفده کشور شرکت کردند که ده کشور به مرحله بعدی مسابقات ارتقا می یابد. بفیۀ چهل و یک کشور شرکت کنند، روز پنجشنبه (فردا) ترانه خود را اجرا خواهند کرد. مرحله نهایی مسابقات شامگاه روز شنبه برگزار خواهد شد.

اسرائیل تاکنون سه بار برنده بهترین ترانه اروویزیون گردیده که آخرین آن سال گذشته بود – و از همین رو، مسابقات امسال در تل آویو برگزار می گردد.

نوشته یکی از بزرگترین رویدادهای هنری و فرهنگی جهان، با شرکت هنرمندان چهل و یک کشور، از شب گذشته (سه شنبه) در اسرائیل آغاز گردید اولین بار در رادیو پیام اسرائیل. پدیدار شد.

لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

فساد به سبک برادرِ شهید: رشوه ۶۰۰ میلیارد تومانی حاج پرویز کاظمی به «آقای عابربانک»

cafeliberal

فیس‌بوک ویدئوهای کشتار مسجد نور نیوزلند را حذف کرد

Jahan

بزرگترین رویداد هنری و موسیقی جهان، با نام “اروویزیون” یا “یوروویژن”، در این هفته در اسرائیل با شرکت هزاران نفر برگزار می شود

cafeliberal

"اوضاع لایحه پالرمو در مجمع خوب نیست، وضع CFT از آن بدتر"

cafeliberal

توافق نظامیان و مخالفان در سودان بر سر دولت انتقالی سه ساله

cafeliberal

آشفته‌بازار اتومبیل با رانت ویژه دولت: ثبت سفارش ۲۵۰۰ دستگاه اتومبیل با رشوه!

cafeliberal