10.7 C
Tehran
پنج شنبه, 14 آذر , 1398

یک «سلبریتی‌» به دلیل انتشار ویدئویی با اسلحه و چاقو دستگیر شد

محسن افشانی بازیگر و «سلبریتی‌» ایسنتاگرامی به دلیل انتشار ویدئویی با اسلحه و چاقو دستگیر و تحویل زندان شد. افشانی از چهره‌های جنجالی اینستاگرام است که گفته می‌شود یک وبسایت شرط‌بندی را نیز مدیریت می‌کند!

انتشار ویدئویی از محسن افشانی بازیگر سریال‌های تلویزیونی و از «سلبریتی‌»های اینستاگرامی در فضای مجازی با اسلحه و چاقو منجر به دستگیری و حبس وی شد.

این «سلبریتی‌» پرحاشیه، در صفحه شخصی اینستاگرامش ویدئویی منتشر کرده که به همراه همسرش در داخل اتومبیل نشسته‌اند و در حال همخوانی(دابسمش)، اسلحه و چاقو هم در دست دارند! این ویدئو که مخاطبان بسیاری هم یافت، بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی پیدا کرد.

گفته می‌شود این بازیگر با همخوانی آهنگ خوانندگان جوان و ناشناس، از آنان مبالغی دریافت می‌کند و این کار یکی از راه‌های ارتزاق اوست!

آنطور که باشگاه خبرنگاران جوان نوشته، محسن افشانی به دلیل انتشار کلیپی با مضمون «ترویج و تبلیغ سلاح گرم و سرد در فضای مجازی، به دستور مقام قضایی دستگیر و تحویل زندان شد.

تورج کاظمی رئیس پلیس فتای تهران درباره انتشار این ویدئو گفته است: «پس از انتشار ویدئویی از سوی یکی از بازیگران مرد کشورمان و همسرش در صفحه شخصی که در آن از اسلحه و چاقو استفاده شده بود و اطلاع تیم‌های رصد پلیس فتا، کارآگاهان پلیس فتا برای رسیدگی به این موضوع وارد عمل شدند.»

او با بیان اینکه با پیگیری‌های پلیس فتا این ویدئو شب گذشته از سوی خود محسن افشانی از صفحه اجتماعی‌اش حذف شد، تصریح کرد: «برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شده و برای بررسی بیشتر به پلیس امنیت ارجاع شد و این پلیس رسیدگی به این موضوع را در دستورکار خود دارد.»

افشانی از بازیگران صدا و سیمای جمهوری اسلامی است که از یکسو شایعاتی مبنی بر مدیریت یک وبسایت شرط‌بندی نیز درباره وی وجود دارد از سوی دیگر جزو سلبریتی‌های حکومتی است که ماه محرم پیاده به کربلا می‌رود و تصاویر و ویدئوهایی از خود منتشر می‌کند که معمولا برای هر کسی جز او، تبعات سنگینی خواهد داشت.

برخی از کاربران فضای مجازی معتقدند اسلحه‌ای که او در دست دارد بسیار پیشرفته و ساخت کشور روسیه است و ماکارف نام دارد که نیمه‌خودکار است. برخی از کاربران نوشته‌اند که افشانی در پاسخ به این واکنش‌ها اعلام کرده این سلاح غیرواقعی و ماکت است.

او که بازیگری ناشناخته و یک مجری دست چندم صدا و سیمای جمهوری اسلامی است، به واسطه تصاویر و ویدئوهایی که با همسرش در فضای مجازی منتشر می‌شود برای خود مخاطب جذب می‌کند.

اما حالا حمل اسلحه سرد و گرم توسط او، انتقادهای گسترده‌ای را متوجه نیروی انتظامی تهران نیز کرده است. کاربران، ارتکاب جرمی مانند حمل اسلحه و چاقو توسط این بازیگر را با «آب‌بازی» نوجوانان در پارک تهرانپارس مقایسه می‌کنند. این جرم به واسطه حمایت حکومت از این نوع «سلبریتی‌»ها نادیده گرفته می‌شود ولی آب‌بازی دختران و پسران نوجوان نه تنها ممنوع است بلکه نیروی انتظامی آنها را مورد تحقیر و ضرب و جرح و تعدی فیزیکی قرار داده و به زندان می‌اندازد!

گفتنی است که اخیر محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران به اعتراف خودش، با شلیک گلوله از اسلحه‌ای بدون مجوز همسرش میترا استاد را به قتل رساند. محمود کریمی مداح «بیت‌رهبری» نیز در بزرگراهی در تهران به سوی اتومبیل یک زن و شوهری شلیک کرده بود که از او سبقت گرفته بودند!


لینک مطلب

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

اعدام ۲ زندانی در زندان عادل آباد شیراز و زندان مرکزی تبریز

cafeliberal

پلیس بایرن: مهاجم ایرانی‌تبار کشتار مونیخ انگیزه سیاسی داشت

cafeliberal

شکایت ۱۰ ساله شجریان از رادیوتلویزیون حکومتی دوباره بررسی می‌شود

cafeliberal

حمله سایبری آمریکا به مراکز نظامی در ایران؛ ترامپ: از حمله به ایران عقب‌نشینی نکردم بلکه گفتم فعلا دست نگهدارید!

cafeliberal

«وزارت ارشاد شماره۲» علیه فضای مجازی راه‌اندازی می‌شود!

cafeliberal

بازداشت سه روحانی سازمان اوقاف شمیرانات به جرم زمینخواری!

cafeliberal