13.2 C
تهران
سه شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۳۹۹

یک نماینده مجلس: نمایندگان پیگیر پرداخت فوق‌العاده ویژه کارکنان دولت به معلمان هستند

۵۲ …..

استان وایر – این روزها احکام معلمان یکبار دیگر دچار تغییر شده است آن هم با اعمال امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری و البته این موضوع هم همانند اعمال مصوبه رتبه‌بندی، دردسرهایی را رقم‌زده است.

معلمان می‌گویند با اعمال امتیازات قانون مدیریت خدمات کشوری افزایش حقوق آنها ناچیز بوده از سوی دیگر با برقراری این امتیازات، رتبه‌بندی معلمان که پیشتر کش و قوس‌ فراوانی برای تصویب آن طی شده بود، بی‌تأثیر شده است.

«سیدحمزه امینی»، نماینده مردم هشترود در مجلس در خصوص این موضوع تاکید کرد: «پرداخت فوق‌العاده ویژه‌ای که به کارکنان دولت تعلق می‌گیرد، نباید از معلمان دریغ شود؛ چرا که دریافتی دولتی‌ها با معلمان فاصله دار می‌شود.»

سید حمزه امینی از پیگیری پرداخت فوق‌العاده ویژه همراه با رتبه بندی معلمان از هیئت دولت خبر داد و گفت: «با توجه به اینکه توسعه کشور وابسته به آموزش و پرورش است؛ از این رو دولت باید تمامی کوشش خود را در جهت ترفیع جایگاه معلمان به کار گیرد.»

وی اضافه کرد: «دولت همچنین باید افزایش ۵۰ درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری را برای این قشر در نظر داشته باشد.»

وی در بخش پایانی سخنانش، خاطرنشان کرد: «نمایندگان سعی دارند امتیازات فصل دهم خدمات کشوری شامل بازنشستگان نیز بشود لذا در این خصوص هماهنگی هایی با کمیسیوو تلفیق انجام شده است.»

لینک مطلب

توضیح:َ یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه کافه لیبرال نیستند.

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

مجبتی واحدی | روح سرگردان سرکار همدانی در زندان فشافویه

cafeliberal

پیکار انتخاباتی که از هفته پیش در هند آغاز گردیده و موضوع روابط هند با اسرائیل به یکی از مسائل مورد بحث و جنجال بین احزاب مختلف مبدل شده است

cafeliberal

نگاهی به وضعیت صنعت اتومبیلِ ایران در گفتگو با دکتر سیاوش مشفق همدانی از «پروژه ققنوس ایران»

cafeliberal

توافق کردها و دولت بشار اسد بر سر دفاع مشترک در برابر تهاجم ترکیه

cafeliberal

حمله نیروی انتظامی به تجمع خانواده‌های کارگران بازداشتی آ‌ذرآب و شلیک گاز اشک‌آور + فیلمها و تصاویر

cafeliberal

سفر ترامپ به بریتانیا و حمله‌های توئیتری به شهردار لندن

cafeliberal

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. تائید بیشتر بخوانید

ajax-loader