26.1 C
تهران
دوشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۹

اعتراض مردم بزرگ‌ترین روستای خوزستان به سکوی متعفن زباله

21 ساعت،57 …..

استان‌وایر- تخلیه صدها تن زباله در سکوی پسماند در نزدیکی منازل مسکونی روستایی در شهرستان کارون استان خوزستان با اعتراض ساکنان این روستا همراه شده است.

ایرنا گزارش کرده که سال‌هاست زباله‌های شهر کوت عبدالله در شهرستان کارون در جنوب اهواز، به سکوی زباله در نزدیکی روستای «قلعه چنعان» منتقل می‌شود.

این خبرگزاری نوشته نزدیک بودن محل تخلیه زباله‌ها به خانه‌های روستایی مشکلات بسیاری را به دنبال داشته و اعتراض اهالی را موجب شده است.

حیدر نواصری، یک فعال محیط زیست که ساکن روستای «قلعه چنعان» است، با اعتراض به محل قرار گرفتن این سکوی زباله، خواستار تعطیلی این محل شده است.

نواصری گفته «این سکوی زباله بسیار نزدیک خانه‌های مردم قرار دارد و به دلیل آلودگی و بوی نامطبوع، برای اهالی مشکلات زیادی داشته و باعث بیماری در بین اهالی شده است.»

به گفته وی «انواع زباله خانگی و بیمارستانی بدون تفکیک، روزانه در این مکان تخلیه می‌شود به طوری که تپه‌های بلند زباله ایجاد شده است.»

روستای «قلعه چنعان» یکی از روستاهای شهرستان کارون، با بیش از ۲۳ هزار نفر جمعیت بزرگ‌ترین روستای کشور به شمار می‌رود که با محرومیت‌های بسیاری دست به گریبان است.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید:  www.ostanwire.com

لینک مطلب
[ad_1]
توضیح:َ یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه کافه لیبرال نیستند.

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

حمله هکرهای ایرانی به دانشگاه‌های آمریکا، استرالیا و اروپا

cafeliberal

چرا نشست سران روسیه و کشورهای آفریقایی برای مسکو مهم است؟

cafeliberal

برای هشت فعال محیط زیست در ایران احکام قطعی ۵۸سال حبس صادر شد

cafeliberal

محافظ دیوید کامرون اسلحه‌اش را د…

cafeliberal

ادامه عملیات نظامی ارتش سوریه در ادلب به‌رغم هشدارهای جهانی

cafeliberal

فروش داروهای پیشگیری از ایدز در آمریکا، بدون نسخه

cafeliberal

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. تائید بیشتر بخوانید

ajax-loader